DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podręczniki do informatyki - klasa 5 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 5 )

Podręczniki - Informatyka : Klasa 5

Informatyka do 5 klasy szkoły podstawowej

Edukacja informatyczna kładzie nacisk na umiejętność świadomego i bezpiecznego korzystania z możliwości, jakie dają współczesne technologie informacyjno-komunikacyjne. Podczas zajęć lekcyjnych dziecko uczy się rozumienia, analizy i rozwiązywania problemów informatycznych. W naszej bogato zaopatrzonej księgarni Matfel.pl kupisz potrzebny podręcznik do informatyki (klasa 5) w dobrej cenie.

Nowoczesny podręcznik do informatyki (klasa 5) - co zawiera?

Jesteś ciekawy, czym wyróżnia się nowoczesny podręcznik do informatyki (klasa 5)? Opracowanie zawiera ciekawostki, propozycje zadań projektowych, przedstawia zagadnienia w prosty i zrozumiały dla piątoklasistów sposób. Motywuje do samodzielnego zgłębiania wiedzy i poszerzania umiejętności informatycznych nie tylko podczas lekcji, ale też w domu. Uczy podstaw programowania za pomocą zadań o stopniowalnym poziomie trudności, licznym przykładom i schematom.

Dobry podręcznik do informatyki (klasa 5) - oto nasze bestsellery dla uczniów szkoły podstawowej

W jaki podręcznik do informatyki (klasa 5) warto zainwestować? Wielu nauczycieli tego przedmiotu poleca książkę Tera bajty. Informatyka 5 dla szkoły podstawowej autorstwa Grażyny Koby, wydawnictwa MIGra. Opracowanie zawiera różne metody tworzenia rysunków i tekstów komputerowych, uczy posługiwania się edytorem grafiki oraz edytorem tekstu. Zaznajamia dzieci z podstawami programowania za pomocą tworzenia przez nich prostych historyjek. Do popularnych wydań należy też Lubię to! 5 przygotowane przez Michała Kęskę (NOWA ERA). Podręcznik uczy tworzenia animacji, prezentacji i programowania.

Zamów tani podręcznik do informatyki (klasa 5) - księgarnia online Matfel.pl

Nasza księgarnia internetowa Matfel pl sprzedaje merytoryczne i atrakcyjnie wydane książki do informatyki (klasa 5) z dostawą pod wskazany adres lub w punkcie odbioru. Zapewniamy, że przebieg realizacji zamówienia jest szybki i bezproblemowy. Mieszkańcy Krakowa i okolic często odbierają publikacje osobiście, składając wizytę w punkcie odbioru zamówień w Bronowicach. Zachęcamy do wygodnych zakupów online wszystkich rodziców, którzy chcą zadbać o edukację informatyczną dziecka!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7746 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Szybka dostawa. Towar nienaruszony. Wszystko ok.
2024-05-18
Mankamentem jest że Ceneo wysyła prośbę o opinię zanim towary dotrą
pixel