DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do religii - klasa 5 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 29 )

Podręczniki - Religia : Klasa 5

Religia do 5 klasy szkoły podstawowej

Lekcje religii zwykle są poświęcone omawianiu fragmentów Pisma Świętego i mają za zadanie skłaniać uczniów do refleksji nad znaczeniem kondycji człowieka w świecie. W tej kategorii znajdziesz nowoczesny podręcznik do religii (klasa 5), dzięki któremu dziecko umocni swoją wiarę i postawy moralne. Sprawdź, jakie publikacje wydawnicze cieszą się największym zainteresowaniem!

Podręcznik i ćwiczenia do religii (klasa 5) dla uczniów szkoły podstawowej

W skład naszego rozbudowanego asortymentu wchodzą ćwiczenia i podręczniki do religii (klasa 5) cenionych oficyn w tym m.in.: GAUDIUM, JEDNOŚĆ, WAM, Wydawnictwo Św. Stanisława BM, Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża. Współpracujemy z cenionymi wydawnictwami o ugruntowanej pozycji na rynku wydawniczym. Oferowane publikacje zawierają rebusy, gry, kolorowe fotografie i ilustracje, różne rodzaje modlitwy. Książki zachęcają uczniów do prowadzenia wewnętrznego dialogu, zgłębiania wiary i twórczego myślenia.

Książka do religii (klasa 5) - publikacje polecane przez katechetów

Dużym zainteresowaniem wśród Klientów naszej księgarni cieszy się zestaw obejmujący ćwiczenia i książkę do religii (klasa 5) Obdarowani przez Boga autorstwa Anny Walulik, Zbigniewa Marek (wydawnictwo WAM). Pakiet edukacyjny do katechezy jest zgodny z obowiązującą podstawą programową. Przedstawia biografie świętych, zawiera słownik najważniejszych pojęć, wszystkie treści są ujęte w prosty i zrozumiałym dla dzieci sposób.

Inny, popularny podręcznik do religii (klasa 5) to Bóg poszukuje człowieka, autorstwa Waldemara Janigi (wydawnictwo Gaudium). Opracowanie zawiera kolorowe ilustracje, przejrzystą strukturę, dzięki ciekawie zaprezentowanym treściom katechizm aktywizuje uczniów podczas zajęć lekcyjnych.

Kup ćwiczenia i podręcznik do religii (klasa 5) w księgarni internetowej Matfel.pl - okazyjne ceny

Wybierając podręcznik do religii (klasa 5) z naszej bogatej oferty wydawniczej, możesz liczyć na fachową obsługę i szybką dostawę towaru. Na bieżąco śledzimy nowości wydawnicze, w naszym asortymencie nie brakuje też klasycznych opracowań zgodnych z podstawą programową. Sprawdź już dziś, jakie książki do nauki religii są obecnie na wyprzedaży i zrób zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Polecam na 100 % błyskawiczna przesyłka
2024-04-22
OK
pixel