DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do biologii - klasa 5 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 5 )

Podręczniki - Biologia : Klasa 5

Biologia do 5 klasy szkoły podstawowej

Biologia to przedmiot szkolny, który uczy dzieci postawy szacunku wobec przyrody, przekazuje treści dotyczące anatomii, fizjologii oraz zdrowia człowieka. W naszej księgarni online Matfel.pl znajdziesz podręcznik do biologii (klasa 5), zgodny z nową podstawą programową, który umożliwia zrozumieć i przyswoić kluczowe treści z tej dziedziny nauki. Przekonaj się, jakie książki do biologii są obecnie rozchwytywane.

Najlepszy podręcznik biologia (klasa 5) - jak go rozpoznać?

Dobrze opracowany podręcznik do biologii (klasa 5) pozwala w przystępny sposób opanować wiedzę na temat zjawisk i procesów biologicznych. Dzięki kompleksowym powtórzeniom na końcu działów ułatwia powtarzanie wiadomości przed kartkówkami i sprawdzianami. Wartościowa publikacja budzi w dzieciach zainteresowanie za pomocą atrakcyjnych i zróżnicowanych elementów graficznych. Prezentuje ciekawostki i zachwycające fotografie, które wpływają korzystnie na dziecięcą wyobraźnię.

Podręcznik do biologii (klasa 5) - wartościowe publikacje w dobrej cenie

Warty uwagi jest podręcznik do biologii (klasa 5) Puls Życia (autorzy: Marian Sęktas, Joanna Stawarz) wydawnictwa NOWA ERA. W książce zawarte są realistyczne ilustracje, nowoczesne infografiki i zdjęcia, które zaciekawiają uczniów i przedstawiają różnorodność świata roślin. Każdy dział zawiera krótkie podsumowania i pytania sprawdzające, które pozwalają zweryfikować poziom opanowania materiału. Innym, polecanym wydaniem jest podręcznik Biologia 5 (autorzy: Ewa Jastrzębska, Ewa Kłos, Wawrzyniec Kofta, Ewa Jastrzębska) wydany przez WSiP. Zachęca do obserwacji i doświadczeń, zawiera treści dotyczące budowy i funkcji życiowych organizmów. Jest napisany jasnym i komunikatywnym językiem.

Zamów zeszyt ćwiczeń i podręcznik do biologii (klasa 5) w księgarni internetowej Matfel.pl

Podręcznik do biologii (klasa 5, szkoła podstawowa) kupiony w naszej księgarni internetowej zaskoczy Cię niską ceną i atrakcyjną oprawą graficzną. Możesz skorzystać z najwygodniejszych form dostawy i bezpiecznych metod płatności. Jeśli mieszkasz w Krakowie, odbierz wydanie osobiście w punkcie odbioru stacjonarnego Matfel.pl. Preferujesz dostawę bezkontaktową? Zachęcamy do zapoznania z asortymentem wydawniczym i do zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Zamówienia realizowane szybko, sprawnie, zgodne z opisem, jestem bardzo zadowolona. Polecam
2024-04-12
Bardzo duży wybór materiałów, polecam , szybko, sprawnie, bezproblemowo.
pixel