DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podręczniki do matematyki - klasa 5 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 24 )

Podręczniki - Matematyka : Klasa 5

Matematyka do 5 klasy szkoły podstawowej

Matematyka to nauka, która pozwala rozwiązywać wiele problemów dnia codziennego, związanych choćby z zakupami, oszczędzaniem, domowym budżetem. Mnóstwo zagadnień z zakresu matematycznej wiedzy, które zdobywamy w szkole podstawowej, możemy wykorzystać w dorosłym życiu. W tej kategorii znajdziesz merytoryczne podręczniki do matematyki (klasa 5) w niskiej cenie.

Najlepsze podręczniki do matematyki (klasa 5) - sprawdź naszą ofertę wydawniczą dla uczniów szkoły podstawowej

Nowoczesna książka do matematyki (klasa 5) umożliwia szybkie przyswajanie wiedzy i wyjaśnia najtrudniejsze zagadnienia przystępnym, prostym językiem dostosowanym do możliwości intelektualnych słabszych uczniów. Zawiera partie powtórzeniowe i sprawdzające, dzięki czemu dziecko ma szansę uporządkować i utrwalić najważniejsze wiadomości. W skład rozbudowanej oferty wydawniczej naszej księgarni wysyłkowej Matfel.pl wchodzą podręczniki do matematyki (klasa 5) najlepszych oficyn wydawniczych typu: GREG, GWO, EduEmu, NOWA ERA, OPERON, NOWIK, SKRZAT, WSiP.

Polecane podręczniki do matematyki (klasa 5) - nowoczesne i aktualne tytuły

Jaki podręcznik do matematyki (klasa 5) jest polecany przez wielu doświadczonych nauczycieli tego przedmiotu? Jednym z cenionych tytułów jest Matematyka z kluczem 5 (autorzy: Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Pas) wydawnictwa NOWA ERA. Opracowanie ma atrakcyjną szatę graficzną, zadania powtórzeniowe umieszczone na końcu każdego działu. Zawiera praktyczne wskazówki i ciekawostki, które zachęcają do pracy własnej w domu.

Inna, rekomendowana książka do matematyki (klasa 5) to Liczę bez błędów. Zadania i zagadki na wesoło (praca zbiorowa) wydawnictwa EduEmu. Publikacja oferuje mnóstwo ćwiczeń aktywizujących, dzięki którym dziecko uczy się, jak bezbłędnie rozwiązywać zadania. Wiedza jest ujęta w zabawnej i ciekawej graficznie formie.

Podręczniki do matematyki (klasa 5) - zrób zakupy w Matfel.pl i skompletuj wyprawkę szkolną bez przepłacania

Kup podręczniki do matematyki (klasa 5) w naszej księgarni online Matfel.pl w przystępnej cenie i skorzystaj z bezpiecznego systemu płatności. Umożliwiamy różne opcje wysyłki i gwarantujemy 100% satysfakcji z dokonanych zakupów. Dowiedz się już teraz, jakie książki do nauki matematyki są aktualnie przecenione!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7745 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Szybka dostawa. Towar nienaruszony. Wszystko ok.
2024-05-18
Profesjonalizm 100%. Mimo opóźnienia zamówienia o dzień, dostałam maila z wyjaśnieniami. Chętnie tu wrócę. Polecam
pixel