SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do geografii - klasa 7

( ilość produktów: 13 )

Podręczniki - Geografia : Klasa 7

Geografia do 7 klasy szkoły podstawowej

Geografia pozwala poznać i docenić świat oraz własny region, budząc w młodych ludziach chęć do poszerzania horyzontów. W tej kategorii oferujemy publikacje, w których w jasny sposób przedstawiane są uczniom tematy dotyczące m.in.: środowiska przyrodniczego, geografii fizycznej i gospodarczej Polski. W Matfel.pl kupisz podręcznik do geografii (klasa 7, szkoła podstawowa), który zaskakuje atrakcyjną szatą graficzną, wysoką zawartością merytoryczną i niską ceną.

Nowy podręcznik do geografii (klasa 7, szkoła podstawowa) w niskiej cenie

Podręcznik do geografii (klasa 7) dostępny w naszym asortymencie pozwala uczniom z łatwością zaliczyć kartkówki, sprawdziany i zdać pomyślnie testy semestralne. Dobrze przygotowana publikacja zachęca do poznawania własnego otoczenia i doceniania piękna małej, jak i dużej ojczyzny. Dzięki starannie opracowanej książce do geografii (klasa 7) uczniowie poznają znaczenie dziedzictwa przyrodniczego i kulturalnego Polski, a także praktyczny wymiar geografii, ucząc się obliczania współrzędnych geograficznych danych punktów.

Zeszyt ćwiczeń i podręcznik do geografii (klasa 7) - bezpieczne zakupy, szybka wysyłka

Jaki podręcznik do geografii (klasa 7, szkoła podstawowa) sprawi, że nauka tego przedmiotu będzie przyjemnością i niezwykłą przygodą? Świetnym tytułem, polecanym przez wielu nauczycieli jest Teraz geografia 7 (autorzy: Wojciech Białek, Grażyna Wnuk) wydana przez SOP. Publikacja umożliwia utrwalenie i rozwinięcie wiedzy zdobytej w 6 klasie, jest napisana przyjaznym, prostym językiem. Zawiera piękne fotografie z różnych zakątków Polski, liczne ciekawostki, które rozbudzają pasję do geografii.

Geografia SP 7 autorstwa Arkadiusza Głowacza, Macieja Lechowicza i Piotra Stanki to równie wartościowa książka do geografii (klasa 7). Podręcznik jest napisany klarownym językiem, pomaga uczniom dostrzec podobieństwa oraz różnice między Polską a innymi państwami. Teksty urozmaicają ciekawe ilustracje, schematy i infografiki. To jedno z najlepszych wydań na rynku, które wzbudzi zainteresowanie zarówno u słabszych, jak i zdolniejszych uczniów.

Kup tani podręcznik do geografii (klasa 7) w naszej księgarni internetowej Matfel.pl!

Dążymy do tego, aby każdy Klient naszej księgarni był zadowolony z dokonanych zakupów. Z tego względu nabędziesz u nas tani podręcznik do geografii (klasa 7), który dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni roboczych. Możesz skorzystać z wielu opcji płatności i dostawy. Zachęcamy serdecznie do składania zamówień online w naszej księgarni z podręcznikami szkolnymi do geografii i nie tylko!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Ok
2024-03-02
Wszystko super
pixel