SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Plastyka - Podręczniki

( ilość produktów: 5 )

Podręczniki - Plastyka : Klasa 7

Podręcznik do plastyki klasa 7

Szkoła Podstawowa to etap edukacji, w którym uczniowie uczą się podstawowych zagadnień z różnych dziedzin. Plastyka jest jedną z nich, w której uczniowie uczą się tworzyć prace plastyczne i poznają techniki tworzenia dzieł sztuki. Aby ułatwić proces uczenia i dostosować go do potrzeb uczniów klasy 7, Matfel zaprasza do zapoznania się z ofertą podręczników do plastyki. Podręczniki do plastyki klasa 7 zostały dobrze wyselekcjonowane. Wybraliśmy jedynie najlepsze na rynku podręczniki, opracowane przez ekspertów i wydane przez cenione wydawnictwa edukacyjne.

 

Podręczniki do plastyki WSiP, Nowa Era i inne

Podręcznik Plastyka klasa 7 Wydawnictwa WSiP - w ofercie Matfel znajdują się podręczniki do plastyki dla uczniów klasy 7, które zostały wydane przez Wydawnictwo WSiP. Jest to jedno z najpopularniejszych wydawnictw edukacyjnych, które dostarczają wszystkim uczniom nowoczesne i przystępne podręczniki. Podręcznik do plastyki klasy 7 jest skierowany do uczniów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z plastyką. Zawiera on szczegółowe informacje na temat tworzenia prac plastycznych, a także technik, których można używać podczas tworzenia dzieł sztuki.

Podręcznik do plastyki klasa 7 Nowa Era - Matfel oferuje także podręczniki do plastyki klasy 7 wydane przez Wydawnictwo Nowa Era. Podręcznik do plastyki klasy 7 składa się z szeregu zagadnień związanych z tworzeniem prac plastycznych, a także technik, których można używać podczas tworzenia dzieł sztuki. Podręcznik jest przystępny dla uczniów i zawiera wiele przykładów i ćwiczeń, które ułatwiają im zrozumienie danych zagadnień. Podręcznik Plastyka klasa 7 „Do dzieła” Nowa Era jest przykładem doskonale opracowanego podręcznika, w którym znaleźć można bardzo ważne zagadnienia z zakresu plastyki i sztuki. Zawarte w podręczniku informacje, zachęcają do różnych aktywności plastycznych, ułatwiają przyswajanie wiedzy i rozumienie nowych zagadnień. Podręcznik przybliża również dzieje sztuki, a także rozwija wrażliwość. Z jego pomocą i inspiracjami w nim zawartymi, mody człowiek może samodzielnie wykonać pięknie prace okolicznościowe.

 

Wysoka jakość podręczników i dobra cena w Matfel

Wszystkie podręczniki do plastyki dla uczniów klasy 7 dostępne w ofercie Matfel są przystępne i zgodne z aktualnymi wytycznymi programowymi. Dzięki temu uczniowie mają łatwy dostęp do podstawowych zagadnień związanych z plastyką i są w stanie tworzyć coraz bardziej zaawansowane prace plastyczne. Podręczniki do plastyki klasy 7 będą doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich uczniów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności plastyczne i tworzyć piękne prace. Zadbaliśmy o to, aby mieli Państwo duży wybór podręczników, ale również, aby ich cena była zadawalająca. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie u nas odpowiednią pozycję. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Polecam
2024-03-02
Ok
pixel