SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do języka polskiego - klasa 7

( ilość produktów: 25 )

Podręczniki - Język polski : Klasa 7

Język polski do 7 klasy szkoły podstawowej

Dobra książka do polskiego (klasa 7) przekazuje kluczowe treści językiem dostosowanym do wieku i poziomu umiejętności uczniów. W naszej kompleksowo zaopatrzonej księgarni wysyłkowej Matfel.pl kupisz starannie opracowany podręcznik do polskiego (klasa 7, szkoła podstawowa) wydany przez cenione oficyny wydawnicze. Przekonaj się, jakie publikacje odpowiadają zapisom nowej podstawy programowej i potrafią naprawdę zainteresować młodzież.

Zeszyt ćwiczeń i podręcznik do polskiego (klasa 7) - nauka może być świetną przygodą

W skład naszego różnorodnego asortymentu wchodzi podręcznik do polskiego (klasa 7) przygotowany przez wybitnych znawców literatury polskiej i światowej. Oferujemy nowoczesne opracowania, które zaskakują atrakcyjną oprawą graficzną i pozwalają rozwijać zainteresowanie przedmiotem. Dzięki podsumowaniom treści na koniec działu uczniowie mogą w dowolnym momencie powracać do zdobytych wiadomości. Współpracujemy z wieloma wydawnictwami edukacyjnymi w tym m.in.: GWO, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, HARMONIA, Literat, NOWA ERA, OPERON, WSiP, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.

Nowoczesny podręcznik do polskiego (klasa 7) - polecane książki do szkoły podstawowej

Jaki podręcznik do polskiego (klasa 7) cieszy się dużym zainteresowaniem? Rodzice chętnie kupują dorastającym dzieciom Nowe słowa na start! 7 (autorzy: Joanna Kostrzewa, Kościerzyńska Joanna, Natalia Bielawska, Joanna Kościerzyńska, Joanna Ginter) wydawnictwa NOWA ERA. Książka została przygotowana zgodnie z wytycznymi nowej podstawy programowej. Umożliwia kształcenie literackie, językowe, kulturowe, oferuje wiele zadań typu egzaminacyjnego. Pomaga zdobywać kluczowe umiejętności z retoryki i zachęca do rozwijania zainteresowań czytelniczych.

Wartym uwagi tytułem jest też Stacja edukacja. Język polski 7 (praca zbiorowa) wydana przez WSiP. Podręcznik przedstawia najważniejsze zagadnienia w ciekawy i atrakcyjny dla młodzieży sposób. Zawiera zagadki, komiksy, infografiki, które działają na wyobraźnię uczniów i zwiększają efektywność nauki.

Nowy podręcznik do polskiego (klasa 7) - ekspresowe zakupy w księgarni internetowej Matfel.pl

Zamów już teraz zeszyt ćwiczeń, repetytorium, karty pracy ucznia lub podręcznik do języka polskiego (klasa 7, szkoła podstawowa) i skorzystaj z taniej wysyłki. Dzięki wygodnym zakupom online nie stracisz czasu na stanie w kolejkach i wyposażysz dziecko w nowoczesne materiały dydaktyczne. Kup książki już dziś i czekaj na dostawę!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jedyne czego można się "przeczepić" to opakowanie które deszcz rozmoczył. Na szczęście książka jest w stanie nieuszkodzonym.
2024-03-01
Szybka dostawa i bardzo miła obsluga
pixel