SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Przyroda - Książki

( ilość produktów: 12 )

Książki - Przyroda : Szkolne

Księgarnia Matfel oferuje szeroki wybór atlasów przyrodniczych, które idealnie nadają się dla osób ceniących wiedzę przyrodniczą. Estetyczne wydania i bogactwo informacji są wyjątkowo atrakcyjnymi walorami edukacyjnymi dla małych i dużych miłośników przyrody. Oferowane tytuły wydawnicze to wybrane publikacje wyselekcjonowane z myślą o tych, dla których przyroda stoi w centrum zainteresowań.

Atlas przyrody dla dzieci

Matfel oferuje szeroki wybór atlasów przyrodniczych dla dzieci. Każda pozycja książkowa zawiera przejrzysty i dobrze zilustrowany zbiór zagadnień z wielu dziedzin. Kolorowe obrazki, ciekawe przykłady i łatwa do zrozumienia nomenklatura to tylko niektóre atuty oferowanego asortymentu. Te lekkie w odbiorze, ale bardzo bogate w wiedzę pozycje są świetnym dodatkiem do edukacji przyrodniczej każdego dziecka. Na uwagę małych czytelników zasługują z pewnością takie atlasy przyrodnicze, jak Ptaki w ogrodzie – jak je rozpoznawać czy też Podróże marzeń. Najpiękniejsze zakątki świata, które zachęcają czytelników do podejmowania kolejnych kroków w poznawaniu świata przyrody.  

Atlas do przyrody dla klas 4-6

Dla uczniów szkół podstawowych Matfel oferuje wybór atlasów do przyrody dla klas 4-6. Podręczniki te to prawdziwe skarbnice wiedzy o świecie przyrody, prezentowanej w sposób wyjątkowo interesujący. Zawarte w nich obrazy, rysunki i zdjęcia połączone z opisami pomogą dzieciom w lepszym zrozumieniu otaczającej ich natury i jej zjawisk. Każdy z zamieszczonych w atlasach do przyrody tematów opracowany został przystępnym językiem, ale z odpowiednią precyzją. Wśród popularnych tytułów prym wiodą atlasy przyrodnicze wydawnictwa Nowa Era czy też Atlas geograficzny do przyrody wydany przez wydawnictwo Siedmioróg.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Sklep nastawiony na Klienta. Dziękuję za szybką dostawę i kontakt.
2023-12-09
Polecam....
pixel