SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Słowniki ogólne dla dzieci

( ilość produktów: 49 )

Książki - Ogólne : Dla dzieci

Słownik angielski dla dzieci

Nauka języka angielskiego jest dziś niezwykle istotna. To w końcu język, dzięki któremu można porozumieć się z ludźmi na całym świecie. To również język popkultury - filmów czy gier. Dziś każde dziecko powinno uczyć się języka angielskiego, aby w przyszłości móc porozumiewać się z innymi - mówić po angielsku, rozumieć wypowiedź w tym języku, a także czytać angielskie teksty, jak i również je pisać. Słownik angielski dla dzieci to znakomita pomoc dydaktyczna, która powinna znaleźć się na półce w domu każdego młodego ucznia, który uczy się języka angielskiego.
Wśród naszego asortymentu można znaleźć wiele różnych publikacji, które mają różne zastosowania. Posiadamy między innymi:

  • słownik angielski dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka angielskiego,
  • słownik angielski dla dzieci starszych, które już jakiś czas uczą się języka obcego,
  • słownik dla osób, które uczestniczą w bardziej zaawansowanych lekcjach,
  • profesjonalny słownik pomagających przygotować się do egzaminów i nie tylko.

W naszej ofercie można znaleźć słowniki dla dzieci ogólne - polsko-angielskie i angielsko-polskie, ale również i słowniki tematyczne oraz specjalistyczne.


Słownik obrazkowy angielski dla dzieci

Najmłodszym maluchom oferujemy słownik obrazkowy angielski dla dzieci. Tego rodzaju publikacje zawierają niezbędne słownictwo, jakie powinno poznać dziecko, które dopiero co zapoznaje się z językiem angielskim. Ponadto w takim słowniku można znaleźć zamieszczone na każdej stronie urocze ilustracje, które pomagają zapamiętać poszczególne słowa. Nauka dzięki takiemu słownikowi jest prosta i bardzo przyjemna. Dzieci chętnie sięgają po kolorową książkę i zapamiętują kolejne słowa, dzięki czemu w przyszłości jest im łatwiej podczas nauki języka angielskiego w szkole.


Słownik angielsko polski dla dzieci

Ogromną popularnością wśród osób, które kupują słownik angielsko polski dla dzieci jest publikacja wydawnictwa PWN we współpracy z Oxford. Takie publikacje zawierają kilkadziesiąt tysięcy najczęściej używanych słów w Wielkie Brytanii i uwzględniają zarówno pisownię i wymowę brytyjską, jak i amerykańską. Ponadto zawierają mnóstwo specjalistycznego słownictwa. PWN i Oxford zadbały także o kwestie estetyczne. Ich wspólne słowniki są wydawane w twardych i bardzo eleganckich oprawach. A wewnątrz nich znajdują się nowoczesne układy wyrazów i fraz, które znacznie ułatwiają odnalezienie konkretnego hasła. Sprawdź nasz słownik angielski dla dzieci (słowniki dla dzieci ogólne i nie tylko) i wybierz najlepszą publikację dla swojego dziecka.


Słownik angielski dla dzieci tematyczny

Wśród naszego bogatego asortymentu można również znaleźć słowniki tematyczne. To świetne narzędzia do nauki w klasach profilowanych lub technikach, w których uczniowie zdobywają wykształcenie związane z różnymi zawodami, takimi jak księgowy, logistyk czy mechanik. Warto znać specjalistyczne słownictwa angielskie związane ze swoim zawodem. Sprawdź oferowane przez nas słowniki tematyczne. Znajomość trudnych wyrazów mających związek z daną profesją ułatwi znacznie codzienną komunikację w pracy, jeśli akurat będziemy mieli do czynienia z klientem, który mówi wyłącznie po angielsku.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Ok
2024-03-02
Super i szybko ! Polecam sklep 
pixel