DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Szkolne atlasy historyczne

( ilość produktów: 10 )

Książki - Historia : Szkolne

Księgarnia Matfel oferuje szeroki wybór atlasów historycznych, które są doskonałym materiałem do nauki historii. Bogaty wybór pozwala zaspokoić potrzeby zarówno osób hobbystycznie interesujących się tematem, jak i uczniów czy studentów tej dziedziny. W asortymencie księgarni znajdują się atlasy historyczne dotyczące całego świata, historii Polski i podstawowe atlasy skierowane typowo do szkół podstawowych oraz średnich. Różne rodzaje atlasów historycznych ułatwią Ci poszerzenie wiedzy w zakresie historii, a przystępnie przedstawione informacje błyskawicznie zapadają w pamięć.

Atlasy historyczne (szkoła podstawowa i szkoła średnia) zostały opracowane w oparciu o obowiązujące programy nauczania.

Atlas historyczny świata

Nasza księgarnia oferuje szeroki wybór atlasów historycznych świata, które są idealne dla każdego badacza przeszłości. Atlasy historyczne Nowa Era czy Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych to doskonałe materiały edukacyjne, prezentujące szereg istotnych informacji. Zaletą tego rodzaju pozycji wydawniczych jest bogata zawartość merytoryczna uzupełniona o wykresy i mapy pokazujące zmiany polityczne na przestrzeni lat, jak i skróconą wycieczkę przez wydarzenia historyczne.

Atlas historyczny świata pomoże Ci przenieść się w czasie i dostrzec długotrwałe tendencje społeczno-ekonomiczne oraz różnice międzypokoleniowe. Atlas o historii świata jest idealnym narzędziem do badania społecznych i gospodarczych zmian na przestrzeni lat.  

Atlas historii Polski

Księgarnia Matfel oferuje bogaty wybór atlasów historycznych, które zawierają obszerną wiedzę na temat historii Polski. Badacze zarówno lokalnej, jak i globalnej historii znajdą tu podany szczegółowy opis przeszłości naszego kraju, a także mapy i ilustracje uwidaczniające skomplikowane aspekty historycznych wydarzeń. Atlas historii Polski może być świetnym zamiennikiem lub też uzupełnieniem tradycyjnych podręczników. Przystępny język oraz bogate ilustracje pozwalają ponadto na szybsze przyswajanie wiedzy lub też dokonanie błyskawicznej powtórki przed sprawdzianem lub egzaminem. W ofercie sprzedażowej księgarni internetowej Matfel znajdziesz atlasy historyczne (Nowa Era, WSiP) dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Taki atlas wprowadzi uczniów w interesujący, a niekiedy i zagadkowy świat historii, dostarczając im szczegółowe wyjaśnienia na temat istotnych wydarzeń historycznych w Polsce i na świecie. Atlas historii pomoże dzieciom i nastolatkom zrozumieć zależności między wydarzeniami i ich konsekwencje dla szerzej rozpatrywanej historii. Starszym uczniom lub studentom oferowane atlasy historyczne pozwolą uzupełnić dotychczas zdobytą wiedzę lub też stanowić będą wygodne repetytorium.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7745 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Pełen profesjonalizm.
2024-05-17
ograniczona ilość opcji przesyłki i odbioru zamówionych produktów, dodatkowo większość opcji jest płatna.
pixel