DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Szkoła Muzyczna - Podręczniki

( ilość produktów: 51 )

Podręczniki - Szkoła Muzyczna : Pomoce edukacyjne

Celem księgarni Matfel jest dostarczanie profesjonalnych pomocy edukacyjnych nie tylko do szkół ogólnokształcących, ale także do tych specjalistycznych, takich jak szkoły muzyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli, uczniów oraz rodziców stworzono ofertę dostosowaną do profilu szkół muzycznych. Obejmuje ona asortyment niezbędny dla osób uczestniczących w procesie edukacji muzycznej, w tym książki, zeszyty ćwiczeń oraz inne materiały dydaktyczne.

Podręczniki do szkoły muzycznej

Łatwo zrozumiałe, atrakcyjne treści, profesjonalne opracowanie oraz przystępne grafiki sprawiają, że podręczniki do szkoły muzycznej w naszej ofercie z pewnością zainteresują każdego ucznia. Wprowadzają one w świat muzyki zarówno osoby stawiające pierwsze kroki, jak i te bardziej zaawansowane. W książkach znajdują się poszczególne części dotyczące teorii muzyki, które zostały opracowane z myślą o różnych poziomach zaawansowania uczniów.

W tej kategorii znajdują się podręczniki, które zawierają podstawowe informacje na temat muzyki. Omawiane są tutaj takie zagadnienia jak: nuty, klucze muzyczne, tonacje, interwały, a także rytm oraz metrum. Książki te skierowane są do uczniów na różnych etapach nauki, przede wszystkim wchodzących w świat wiedzy muzycznej.

Dla uczniów poszukujących bardziej zaawansowanych materiałów z zakresu muzyki, Matfel proponuje publikacje dotyczące harmonii, analizy i kontrapunktu. Książki te opracowują szczegółowe zagadnienia z tych dziedzin, takie jak budowa akordów, harmonizacja czy analiza dzieł muzycznych.

Zeszyt ćwiczeń dla szkół muzycznych klasa 1

Na pierwszym etapie edukacji muzycznej kluczowe jest zrozumienie podstawowych pojęć i umiejętności, takich jak: czytanie nut, rozeznawanie tonacji czy rozpoznawanie metrów i rytmów. Dlatego zeszyt ćwiczeń dla szkół muzycznych klasa 1 to idealne wsparcie dla nauczycieli, uczniów i rodziców, którzy chcą wspierać swoje dziecko w nauce muzyki.

Zeszyt ćwiczeń dla szkół muzycznych klasa 1 zawiera ćwiczenia rozwijające kompetencje muzyczne uczniów. Oprócz ćwiczeń teoretycznych znajdują się tu także ćwiczenia praktyczne, takie jak dyktanda muzyczne, które uczą dzieci notowania dźwięków i rytmów.

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń dla szkół muzycznych klasa 1 zostały opracowany w sposób atrakcyjny dla dzieci i przyjazny dla nauczycieli. Wewnątrz znajdują się kolorowe ilustracje, które sprawią, że nauka muzyki stanie się przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem szkolnym.

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń dla szkół muzycznych klasa 3

Na kolejnym etapie nauki muzyki uczniowie konfrontowani są z bardziej zaawansowanymi zagadnieniami z zakresu muzyki. W związku z tym zeszyt ćwiczeń czy podręcznik dla szkół muzycznych klasa 3 zawiera jeszcze więcej wyszukanych ćwiczeń, które pomagają w rozwijaniu kompetencji muzycznych uczniów.

W książkach dla klas 3 szkół muzycznych znajdują się ćwiczenia z zakresu harmonii, analizy muzycznej, rytmiki i solfeżu, które uczą dzieci, jak analizować, rozumieć i interpretować różne dzieła muzyczne. Zawarte są tutaj także ćwiczenia praktyczne, takie jak wykonawstwo, aranżacja czy kompozycja.

Księgarnia Matfel dba o najwyższą jakość materiałów edukacyjnych dla szkół muzycznych, oferując szeroki wybór książek, zeszytów ćwiczeń oraz innych pomocy dydaktycznych na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz łatwo przyswajalnych treści, wydawnictwa zawarły w książkach dla szkół muzycznych atrakcyjną, kolorową oprawę ilustracyjną, dzięki której nauka muzyki stanie się przyjemnością.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7748 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Wszystko zgodnie z opisem :)
2024-05-18
Zdecydowanie polecam, szybka dostawa
pixel