DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Nauka - Książki

( ilość produktów: 34 )

Książki - Nauka : Dla dzieci

Ilustrowany słownik dla dzieci

Słowniki są niezwykle przydatnymi publikacjami dydaktycznymi, z których przez całe życie mogą korzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz nastolatki. Funkcją słowników jest gromadzenie zasobów leksykalnych konkretnego języka bądź porównanie języków pod względem leksykalnym. Ponadto publikacje tego rodzaju są uporządkowane i zawierają hasła ułożone według kolejności liter alfabetu. Co ciekawe, nauka zajmująca się teorią słownikową to leksykografia. Obecnie istnieje wiele bardzo zróżnicowanych rodzajów słowników językowych, takich jak:

  • słownik ortograficzny,
  • słownik frazeologiczny,
  • słownik terminologiczny,
  • słownik wyrazów obcych,
  • słownik języka polskiego,
  • słownik wyrazów bliskoznacznych,
  • słownik archaizmów.


Co to jest ilustrowany słownik dla dzieci?

W tej kategorii oferujemy bogaty i zróżnicowany wybór słowników dla dzieci z pięknymi ilustracjami. Ilustrowany słownik dla dzieci to znakomita seria zarówno dla najmłodszych maluchów, jak i dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Tego rodzaju publikacje są niezwykle atrakcyjne pod względem wizualnym - posiadają zabawne, piękne i kolorowe ilustracje na każdej stronie i tym sposobem zachęcają każdego dziecko do korzystania ze słownika, a także i do nauki.


Ilustrowany słownik dla dzieci do języków obcych

Wśród naszego bogatego asortymentu można znaleźć między innymi takie tytuły jak ilustrowany słownik dla dzieci do języków obcych. Takie publikacje zawierają starannie wybrane słowa, które są niezbędne dzieciom na początkowych etapach nauki. Zawierają również informacje na temat wymowy tychże wyrazów, co jest bardzo pomocne podczas nauki nowych słów. Słowniki do nauki języków obcych zawierają także podstawowe informacje dotyczące gramatyki. Takie informacje przygotowują dla wydawnictw nauczyciele, którzy mają duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi dziećmi. Dzięki temu wszelkie zagadnienia są podane w bardzo łatwy i jasny sposób.


Ilustrowany słownik ortograficzny dla dzieci

Oferujemy również takie tytuły jak ilustrowany słownik ortograficzny dla dzieci. Ortografia jest niezwykle istotna w każdym języku, dlatego też dzieci powinny potrafić i lubić korzystać z takiego słownika. Słownik ortograficzny zawiera odmianę pełny słów, podział wyrazów na sylaby czy wyjaśnienia trudnych terminów, dzięki czemu korzystanie z takiej publikacji jest bardzo przyjemne i pomocne.


Słownik języka polskiego dla dzieci

Zapewniamy również ilustrowany słownik języka polskiego dla dzieci, który wyjaśnia znaczenie wyrazów oraz jego pisownię, podaje również informacje na temat jego pochodzenia czy poprawności gramatycznej. Słownik dla dzieci polski zawiera także odmianę wyrazu i przykłady użycia.


Słownik wyrazów obcych dla dzieci

Bardzo przydatny jest również ilustrowany słownik dla dzieci z wyrazami obcymi. Słownik wyrazów obcych dla dzieci zawiera znaczenie oraz pochodzenie wyrazów i zwrotów obcojęzycznych, które używa się na co dzień w języku polskim.

W sprzedaży posiadamy również inny słownik dla dzieci polski, między innymi słownik geograficzny, słownik zwierząt, słownik matematyczny dla dzieci itd.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-12
Bardzo duży wybór materiałów, polecam , szybko, sprawnie, bezproblemowo.
2024-04-12
Szybko, właściwie i ko kretnie. Dziękuję i polecam
pixel