DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Księga dżungli – książka

( ilość produktów: 3 )

Książki - Księga Dżungli : Bajki

Księga dżungli dla dzieci

W tej kategorii prezentujemy Państwu niezwykle popularną bajkę dla dzieci, czyli "Księga dżungli". Książkę tę napisał Rudyard Kipling. Księga dżungli to znakomita propozycja dla całej rodziny, jeśli szukasz coś interesującego i jednocześnie wyjątkowego.

Dlaczego warto sięgnąć po Księgę dżungli?

Księga dżungli książka dla dzieci została napisana przez brytyjskiego auta i podróżnika, a także zdobywcy literackiej Nagrody Nobla - Rudyarda Kiplinga. Księga dżungli książka jest napisana lekkim i prostym językiem, ponadto posiada niezwykle wciągającą fabułę, dlatego nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dzieci - nikt z pewnością nie będzie się nudził podczas czytania tej pozycji. Ogromną zaletą historii zawartej w Księdze dżungli to piękne przesłanie. Książka ta jednocześnie uczy, ale i bawi oraz wzrusza.

O czym jest Księga dżungli książka do czytania?

Księga dżungli książka opowiada historię chłopca z Indii o imieniu Mowgli. Kiedy był on małym dzieckiem został porwany przez tygrysa w dżungli. Jego wychowaniem zajęła się wilczyca, która nauczyła go praw dżungli. Podczas jego przygód towarzyszą mu różni przyjaciele, tacy jak niedźwiedź Baloo, wąż Kaa i pantera Bagheera. Bohaterowie często udowadniają, co jest dla nich najważniejsze, ryzykując niekiedy życie, by pomóc swojemu przyjacielowi, na przykład wtedy, kiedy Mowgli został uprowadzony przez małpy z dżungli. Innym ciekawym wątkiem w książce jest bez wątpienia tygrys Shere Khan, który porwał chłopca na początku historii, i jego nienawiść do ludzi. Mowgil jednak się nie poddaje i stawia czoło wszystkim przeciwnościom losu, a także i nieprzyjacielowi. Sprawdź jakie przygody czekają na chłopca w dżungli i czy sobie z nimi poradzi.

Księga dżungli książka do czytania jest zdecydowanie warta uwagi. W tej kategorii oferujemy nie tylko pozycję Rudyarda Kiplinga, ale i inne książki dla dzieci, z których można się więcej dowiedzieć o dżungli i zamieszkujących w niej zwierzętach. Jeśli Twoja pociecha uwielbia Księgę dżungli, interesuje się przyrodą i zwierzętami - z pewnością pozostałe książeczki, które tutaj oferujemy, także przypadną mu do gustu.

Czytaj z dziećmi!

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że regularne czytanie dzieciom - każdego dnia - ma bardzo pozytywny wpływ na ich rozwój. Dzieciom powinno się zacząć czytać, gdy tylko znajdą się na świecie. Księga dżungli książka jest przeznaczona dla nieco starszych dzieci. Czytanie dziecku, a później zachęcanie do samodzielnej lektury wspiera naukę nowych słów, poprawności językowej, mówienia pełnymi zdaniami. Książki uczą również logicznego myślenia, ale nie tylko. Warto w młodym wieku zainteresować dziecko naturą, zwierzętami, środowiskiem - odpowiednio dobrana książka nauczy najmłodszych empatii w stosunku do ludzi, ale i zwierząt, a także i troski o świat, który nas otacza. Księga dżungli uczy również tego, czym tak naprawdę jest prawdziwa przyjaźń i że można przyjaźnić się także ze zwierzętami, które, podobnie jak inni ludzie, zasługują na szacunek.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Super obsługa
2024-07-11
Super
pixel