SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podręczniki do muzyki - klasa 2 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 4 )

Podręczniki - Muzyka : Klasa 2

Muzyka klasa 2- kształcenie w szkole podstawowej

Książka do muzyki klasa 2 to wyjątkowy podręcznik, dzięki któremu dzieci szkoły podstawowej będą mogły zapoznać się z podstawami muzyki. Podręcznik "Muzyka klasa 2" zawiera wiele różnorodnych zagadnień z zakresu teorii muzyki, kompozycji i gry na instrumentach. Dzięki niemu, uczniowie szkoły podstawowej będą mogli zrozumieć zasady tworzenia i wykonywania muzyki.

Książka do muzyki klasa 2 oprócz podstawowej wiedzy teoretycznej, oferuje również ćwiczenia i zadania. Uczniowie mogą również wykorzystać muzyka klasa 2 karty pracy, aby ćwiczyć w domu. Książka ta oferuje wszystko, co niezbędne, aby uczniowie mogli zdobyć podstawową wiedzę z zakresu muzyki i poznać jej podstawowe zasady.

 

Klasa 2 muzyka - nowa era edukacji

Muzyka klasa 2 Nowa Era to wyjątkowy podręcznik, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o uczniach szkoły podstawowej. Jego celem jest pomoc w rozwoju umiejętności muzycznych uczniów. Książka ta to skarbnica wiedzy, która pomoże uczniom w zdobyciu wiedzy z zakresu teorii muzyki, kompozycji oraz gry na instrumentach. Co ważne, podręcznik z wydawnictwa Nowa Era bardzo często jest wybierany przez nauczycieli do zajęć, ale można go stosować również w domu.

 

 Muzyka klasa 2 - wsparcie w domu 

Muzyka klasa 2 szkoła podstawowa to świetny sposób na utrwalenie i rozwój umiejętności muzycznych uczniów szkoły podstawowej, ale i każdej osoby, która pragnie zdobyć podstawową wiedzę na temat teorii muzyki. Podręcznik ten zawiera wiele ciekawych i przystępnych zagadnień. W podręczniku znajdują się również ćwiczenia i karty pracy, które pomogą uczniom utrwalić zdobytą wiedzę, ale doskonalić umiejętności muzyczne. Tego rodzaju publikacje to również znakomite rozwiązanie wtedy, kiedy dziecko jest zainteresowane śpiewaniem oraz grą na instrumencie.

 

Muzyka klasa 2 karty pracy - doskonała edukacja w szkole podstawowej

Książki i ćwiczenia do muzyki klasa 2 zawierają liczne ćwiczenia i zadania, które mają na celu utrwalenie, ale i rozwinięcie wiedzy. Uczniowie mogą również wykorzystać karty pracy, aby ćwiczyć w domu. Książka ta oferuje wszystko, co niezbędne, aby uczniowie mogli zdobyć podstawową wiedzę z zakresu muzyki i poznać jej podstawowe zasady.

Muzyka klasa 2 szkoła podstawowa to wyjątkowy podręcznik, który został specjalnie zaprojektowany z myślą o szkole podstawowej. Jego celem jest pomoc w rozwoju umiejętności muzycznych uczniów. Książka ta to skarbnica wiedzy, która pomoże uczniom w zdobyciu wiedzy z zakresu teorii muzyki, kompozycji oraz gry na instrumentach. Dzięki niej, uczniowie będą mogli zdobyć podstawową wiedzę z zakresu muzyki i poznać jej podstawowe zasady. To doskonały sposób na poznanie muzyki i jej podstawowych zasad. Książka do muzyki klasa 2 oferuje wszystko, co niezbędne, aby uczniowie mogli utrwalić wiedzę i doskonalić umiejętności muzyczne. Jest to doskonałe wsparcie w szkole podstawowej, które pomoże uczniom w doskonaleniu umiejętności muzycznych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Obsługa szybka, kompetentna i rzeczowa. Polecam.
2023-12-09
Polecam....
pixel