DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do plastyki - klasa 2 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 2 )

Plastyka do 2 klasy szkoły podstawowej


Efektywne nauczanie plastyki to zasługa odpowiednich pomocy dydaktycznych, zaangażowania uczniów, jak i podejścia nauczyciela. W tej kategorii znajdziesz potrzebny zeszyt ćwiczeń i podręcznik do plastyki (klasa 2), który pozwala rozwijać wyobraźnię, kreatywność oraz talenty artystyczne Twojego dziecka. 


Nowoczesny podręcznik do plastyki (klasa 2) – rozwija talenty plastyczne dziecka


Dobry podręcznik do plastyki (klasa 2) wspomaga ekspresję plastyczną tak naturalną u najmłodszych uczniów. Rozwija praktyczne umiejętności konstruowania, projektowania, rysowania i klejenia. Opracowanie zgodne z podstawą programową poza częścią praktyczną zawiera również część teoretyczną, poszerzając wiedzę z dziedziny sztuki. Jasno sformułowane polecenia i atrakcyjna forma graficzna książek wzbudza u dzieci zainteresowania zajęciami plastyki, sprawia, że chętnie realizują zarówno indywidualne, jak i grupowe projekty.


Podręcznik do plastyki (klasa 2) – zbiór reprodukcji dzieł sztuki


Podręcznik do plastyki powinien zachęcać uczniów do różnych form aktywności plastycznej, motywować do rysowania, malowania, tworzenia kolaży czy rzeźb z łatwo dostępnych materiałów plastycznych np. papieru, plasteliny.

Zastanawiasz się, jaki podręcznik do plastyki (klasa 2) zainspiruje dziecko do działań artystycznych? Wielu nauczycieli tego przedmiotu poleca publikację Owocna edukacja. Plastyka. Kredki, plamki, wycinanki (praca zbiorowa) wydawnictwa MAC. Książka zawiera ćwiczenia, reprodukcje wybitnych dzień sztuki, wiersze i ilustracje, które zachęcają do pracy twórczej i stanowią bogate źródło inspiracji dla małych artystów. Inna propozycja to Lokomotywa 2. Plastyka. (praca zbiorowa pod red. Małgorzaty Dobrowolskiej) wydawnictwa GWO. To merytoryczne opracowanie stwarza doskonałe warunki do rozwoju dziecięcych talentów, pozwala przeprowadzić uczniów klasy drugiej przez prawdziwy kurs sztuki.


Tani podręcznik do plastyki (klasa 2) – kup książki w księgarni internetowej Matfel.pl


Chcesz kupić tani podręcznik do plastyki (klasa 2)? Dzięki licznym akcjom promocyjnym w naszej księgarni internetowej Matfel.pl bez problemu znajdziesz potrzebne pomoce naukowe w przystępnej cenie. Oferujemy publikacje renomowanych oficyn wydawniczych, takich jak np. GWO, MAC, NOWA ERA. Nie czekaj na ostatnią chwilę, zamów już dziś podręczniki do plastyki online i uzupełnij wyprawkę szkolną dla pociechy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.
2024-07-11
Szybko i wszystko ok
pixel