DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do religii - klasa 2 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 22 )

Religia do 2 klasy szkoły podstawowej


W tej kategorii znajdziesz ćwiczenia i podręcznik do religii (klasa 2 szkoła podstawowa) w atrakcyjnej cenie. Każda książka do religii (klasa 2 podstawowa) wchodząca w skład asortymentu naszej księgarni internetowej zachwyca bogatą szatą graficzną i kolorowymi ilustracjami, które oddziałują na wyobraźnię dziecka. Przekonaj się, jakie zeszyty ćwiczeń i katechizmy dla najmłodszych cieszą się największym zainteresowaniem.


Podręcznik do religii (klasa 2 szkoła podstawowa) – bogata oferta książkowa


Dobry podręcznik do religii (klasa 2 szkoła podstawowa) przygotowuje uczniów do spotkania z Bogiem w Eucharystii, jest napisany przystępnym językiem dostosowanym do wieku dzieci. Pozwala poznać postać Jezusa i przyjąć łaskę wiary.

Zastanawiasz się, jaka książka do religii (klasa 2 podstawowa) jest często rekomendowana przez katechetów? Dobre recenzje zbiera podręcznik z ćwiczeniami Chcemy poznać Pana Jezusa (red. ks. Paweł Płaczek) wydany przez DiKŚW. Jest zgodny z wymogami zawartymi w nowej podstawie programowej, zawiera różnorodne zadania i wiele odniesień do Pisma Świętego.

Wielu rodziców, którzy chcą odpowiednio przygotować dzieci do I Komunii Świętej kupuje mały katechizm Przygotowujemy się na przyjęcie Pana Jezusa autorstwa Jerzego Dąbka (Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu). Treści religijne zachęcają uczniów do aktywnego uczestnictwa w liturgicznych wydarzeniach. Na uwagę zasługuje też estetyczna okładka i logiczny podział materiału.


Podręcznik do religii (klasa 2 szkoła podstawowa) – atrakcyjne ceny i ekspresowa dostawa


Atrakcyjne ceny książek to coś, co wyróżnia nas na rynku, podobnie jak ekspresowa wysyłka paczek. Dostarczamy przesyłki w ciągu kilku dni roboczych. Nasi Klienci mogą też odebrać zamówione podręczniki szkolne w punkcie stacjonarnym w Krakowie. Współpracujemy z różnymi oficynami wydawniczymi, w tym m.in.: DiKŚW, JEDNOŚĆ, WAM, Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu, Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża, Wydawnictwo Św. Stanisława BM.


Nowy podręcznik do religii (klasa 2 szkoła podstawowa) – kup nową książkę w księgarni internetowej Matfel.pl


Nie zwlekaj, kup nowoczesny podręcznik do religii (klasa 2 szkoła podstawowa), który wprowadzi dziecko do aktywnego uczestnictwa w życiu religijnym wspólnoty i pomoże w kształtowaniu odpowiedniej postawy chrześcijańskiej. Sprawdź aktualne promocje i złóż wygodne zamówienie online!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7387 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Towar zgodny z zamówieniem, szybka i sprawna dostawa.
2024-04-17
przyszło szybko
pixel