! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Książki ekonomiczne i biznesowe po angielsku - L

( ilość produktów: 857 )

Książki obcojęzyczne - L : Ekonomia Biznes

Kategoria książek ekonomicznych na Matfel.pl

W kategorii książek obcojęzycznych na Matfel.pl znajduje się szeroki wybór literatury ekonomicznej po angielsku. Ta sekcja jest doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy interesują się ekonomią, biznesem oraz finansami i chcą rozszerzyć swoją wiedzę w tych dziedzinach.

 

Książki ekonomiczne po angielsku na literę L dla studentów, specjalistów i amatorów

W tej kategorii znajdziesz wiele ciekawych i przydatnych książek ekonomicznych po angielsku, których tytuły zaczynają się na literę "L". Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, pracownikiem w branży finansowej czy po prostu osobą zainteresowaną tematyką biznesową, na pewno coś dla siebie znajdziesz.

 

Najlepsza książka o biznesie po angielsku na L dla przedsiębiorców

Jednym z przewodników w kategorii książek ekonomicznych po angielsku na literę L jest "Leadership: The Power of Emotional Intelligence" autorstwa Daniela Golemana. Ta bestsellerowa książka skupia się na roli inteligencji emocjonalnej w przywództwie i biznesie. Autor analizuje, jak umiejętność zarządzania emocjami może wpływać na efektywność przywództwa i osiąganie sukcesów w biznesie.

 

Najlepsza książka o ekonomii po angielsku na L dla badaczy i naukowców

Jeśli interesuje Cię tematyka ekonomiczna, to jedną z najlepszych książek z tej dziedziny po angielsku na literę L jest "Lords of Finance: The Bankers Who Broke the World" autorstwa Lia Fergusona. Ta fascynująca książka przedstawia historię czterech najważniejszych bankierów centralnych w okresie międzywojennym i ich wpływ na światową gospodarkę. Autor omawia, jak decyzje tych osób przyczyniły się do wybuchu Wielkiego Kryzysu i miały długotrwałe konsekwencje dla światowej ekonomii.

 

Książka o biznesie po angielsku na literę L dla osób, chcących założyć biznes

"Losing My Virginity: How I've Survived, Had Fun, and Made a Fortune Doing Business My Way" Richarda Bransona to jedna z najsłynniejszych książek o biznesie po angielsku na literę L. W tej inspirującej autobiografii założyciel Virgin Group opowiada o swojej karierze biznesowej, sukcesach i problemach, z jakimi się spotkał. To nie tylko pozycja dla osób zainteresowanych biznesem, ale również dla tych, którzy szukają motywacji i inspiracji w życiu.

 

Książki o ekonomii po angielsku na L – nasza oferta

Kategoria książek o ekonomii po angielsku na L oferuje wiele interesujących tytułów dla wszystkich, którzy mają zamiar pogłębić swoją wiedzę na temat finansów i rynków. Zachęcamy do zapoznania się z "Liar's Poker" Michaela Lewisa, który opowiada o autorze pracy w branży finansowej i eksponuje mroczne strony tego środowiska. "The Lean Startup: How Today's Entrepreneurs Use Continuous Innovation to Create Radically Successful Businesses" Erica Riesa to kolejna interesująca pozycja, która omawia nowoczesne metody prowadzenia startupów. Wreszcie, "The Long Tail: Why the Future of Business is Selling Less of More" Chrisa Andersona to książka, która analizuje zmieniającą się naturę biznesu w dobie internetu i globalizacji.

Niezależnie od tego, jakie książki wybierzesz, kategoria książek ekonomicznych po angielsku na Matfel.pl zapewni Ci bogatą bibliotekę, która pomoże Ci poszerzyć swoją wiedzę i zrozumienie dziedziny ekonomii i biznesu. Bogata oferta, która skupia się na różnych aspektach ekonomii, finansów i biznesu, sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
profesjonalna obsługa
2024-06-16
bez zastrzeżeń.
pixel