! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Etyka do 3 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 1 )

Podręczniki - Etyka : Klasa 3

Etyka do 3 klasy liceum i technikum

Na lekcjach etyki uczniowie wspólnie z nauczycielem szukają odpowiedzi na pytania: co jest dobrem, a co złem?, w co wierzyć?, jakie decyzje podejmować?. Dzięki zajęciom młodzież może poznać systemy etyczne, wyrażać osobiste myśli i kształtować właściwe postawy. W tej kategorii znajdziesz potrzebny podręcznik do etyki (liceum klasa 3, technikum klasa 3) w przystępnej cenie. Oferujemy opracowania, dzięki którym każda lekcja etyki jest interesująca i wartościowa. Znajdziesz tu podręczniki szkolne najlepszych wydawnictw, które od lat cieszą się uznaniem nauczycieli.

Podręcznik do etyki (liceum klasa 3, technikum klasa 3) - merytoryczny i atrakcyjny graficznie

Dobra książka do etyki (liceum klasa 3, technikum klasa 3) skupia się zarówno na teoretycznych, jak i praktycznych aspektach omawianych tematów. Dostarcza wiedzy dotyczącej różnych koncepcji etycznych, w prosty sposób wyjaśnia zasady działania systemu moralnych norm i wartości. Dzięki nawiązaniom do życia codziennego uczniowie szkoły ponadpodstawowej mogą lepiej zrozumieć sens omawianych tematów i odnieść się do osobistych doświadczeń. Dobrze, jeśli autorzy danego podręcznika do etyki (liceum klasa 3, technikum klasa 3) zadbali nie tylko o treści merytoryczne, ale i atrakcyjną oprawę graficzną, która ułatwia zapamiętywanie materiału.

Zeszyt ćwiczeń i podręcznik do etyki (liceum klasa 3, technikum klasa 3) - rekomendowane wydania

Chcesz zainwestować w podręcznik do etyki (liceum klasa 3, technikum klasa 3), który jest zgodny z podstawą programową? Dobrym wyborem będzie Etyka autorstwa Pawła Kołodzińskiego i Jakuba Kapiszewskiego (wydawnictwo OPERON). Pozycja porusza wiele problemów z zakresu etyki, w tym strachu, odwagi, sumienia, odpowiedzialności, czy doświadczenia zła i dobra. Podręcznik zawiera starannie omówione przykłady, wypunktowania tematów, cytaty do omówienia, propozycje lektur dodatkowych dla zainteresowanych uczniów. To wartościowe opracowanie, które odnosi się do aktualnych problemów społecznych i wspiera wychowawczą rolę edukacji szkolnej.

Podręcznik do etyki (liceum klasa 3, technikum klasa 3)

U nas kupisz podręcznik do etyki (liceum klasa 3, technikum klasa 3) w niskiej cenie. Współpracujemy z wieloma oficynami wydawniczymi. Dzięki kompleksowej ofercie bez problemu skompletujesz w Matfel.pl wyprawkę szkolną dla pociechy. Znajdziesz tu nowoczesne podręczniki do etyki wymagane w szkole ponadpodstawowej. Złóż już dziś zamówienie przez internet i nie trać czasu na stanie w kolejkach księgarni stacjonarnych!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7842 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Szybkość realizacji, cena - wszystko super
2024-05-28
Super
pixel