! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Wiedza o społeczeństwie do 3 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 12 )

Podręczniki - Wiedza o społeczeństwie : Klasa 3

Nasza oferta obejmuje bogatą gamę książek z różnych dziedzin wiedzy, w tym także związanych z przedmiotem wiedza o społeczeństwie (WOS) – zarówno dla uczniów liceów, jak i techników.

Wiedza o społeczeństwie – podręczniki do 3 klasy szkoły średniej

Wiedza o społeczeństwie to przedmiot, który uczy młodzież rozumienia zjawisk społecznych, politycznych, prawnych i kulturowych. W księgarni Matfel dbamy o to, aby uczniowie mieli dostęp do aktualnych i atrakcyjnych książek, które pomogą im zgłębiać ten przedmiot na różnych etapach edukacji. Wiedza o społeczeństwie do 3 klasy liceum i technikum to kategoria, która ułatwia uczniom i nauczycielom znalezienie odpowiednich materiałów do nauki na tym poziomie zaawansowania.

W tej kategorii zgromadziliśmy podręczniki i ćwiczenia przygotowane z myślą o uczniach klas trzecich w liceach. W księgarni Matfel znajdziesz materiały, które pomogą Ci zrozumieć zawiłe problemy współczesnego społeczeństwa, a także przekazane będą w sposób przystępny i atrakcyjny dla uczniów.

Podręczniki do WOS-u dla klasy 3 technikum

Niezwykle ważne jest to, aby wiedza o społeczeństwie była dostarczana także uczniom techników, jako że to oni stanowią przyszłe kadry specjalistów przemysłu czy usług. Dlatego w księgarni Matfel przygotowaliśmy specjalną kategorię materiałów edukacyjnych dla uczniów tej grupy.

Wszystkie podręczniki z tej kategorii mają za zadanie dostarczyć uczniowi niezbędnej wiedzy z zakresu społeczeństwa polskiego i międzynarodowego oraz rozwijać umiejętności analizowania i oceniania zjawisk społecznych.

Zbiory zadań i ćwiczenia z WOS-u dla klasy 3 liceum i technikum

W księgarni Matfel dbamy o to, aby oprócz podręczników uczniowie mieli dostęp również do zestawów zadań, które pozwolą na sprawdzenie poziomu opanowania materiału z lekcji wiedza o społeczeństwie. Wśród propozycji dla uczniów klasy 3 liceum i technikum warto zwrócić uwagę na zbiory zadań takie jak:

  • Teraz matura WOS. Zadania i arkusze NE,
  • Dasz radę! WOS zbiór zadań maturalnych.

W księgarni Matfel dbamy o to, aby każdy uczeń oraz nauczyciel znaleźli materiały edukacyjne odpowiednie dla swoich potrzeb, zarówno pod kątem treści, jak i formy przekazu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą WOS-u dla uczniów klasy 3 liceum i technikum! Z nami nauka wiedzy o społeczeństwie stanie się jeszcze bardziej interesująca i efektywna. W przypadku pytań lub wątpliwości nasi eksperci z chęcią pomogą dobrać odpowiednie materiały na każdym etapie edukacji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Słabe pakowanie, na szczęście zamówienie nie uszkodzone.
2024-06-16
bez zastrzeżeń.
pixel