SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podręczniki do historii sztuki - klasa 3 liceum i technikum

( ilość produktów: 1 )

Podręczniki - Historia Sztuki : Klasa 3

Historia Sztuki do 3 klasy liceum i technikum

Historia sztuki pozwala zyskać wiedzę o różnych dziedzinach sztuki i umożliwia zrozumienie znaczenia dzieł od pradziejów po czasy współczesne. Rozbudza twórczą postawę wobec świata i zachęca młodzież do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym regionu. Dzięki zajęciom uczniowie mają szansę poznać sylwetki najbarwniejszych artystów i zainteresować się np. architekturą, malarstwem, rzeźbą lub teatrem. W tej kategorii znajdziesz podręcznik do historii sztuki (klasa 3 liceum i technikum) w bardzo korzystnej cenie.

Historia sztuki - podręcznik (liceum klasa 3, technikum klasa 3) dla uczniów szkół ponadpodstawowych

W Matfel.pl kupisz podręcznik do historii sztuki (klasa 3 liceum i technikum) opracowany przez cenionych specjalistów w tej dziedzinie. Sprzedajemy opracowania, dzięki którym uczeń wie, jak przyporządkować dzieła sztuki do danego stylu, rozwija swoją wyobraźnię i wrażliwość. Dzięki odpowiednio dobranej książce nastolatek może poznać najwybitniejsze osiągnięcia sztuki i dowiedzieć się, jak tworzyć logiczne wypowiedzi pisemne na temat różnych dzieł.

W skład bogatej oferty produktowej naszej księgarni wchodzą książki do historii sztuki wydane przez najlepsze oficyny, takie jak np.: NOWA ERA, WSiP. Nieustannie poszerzamy asortyment wydawniczy, dzięki czemu każdy młody miłośnik historii sztuki znajdzie u nas poszukiwaną publikację.

Historia sztuki - podręcznik (liceum klasa 3, technikum klasa 3) o wysokiej wartości merytorycznej

Jaka książka do historii sztuki cieszy się Sztuka i czas. Od prehistorii do rokoka, przygotowana przez Barbarę Osińską (WSiP). Opracowanie jest zgodne z nową podstawą programową, pozwala zdobyć umiejętności rzetelnej analizy dzieł sztuki. Książka zawiera ciekawe ćwiczenia i spis lektur, dzięki któremu uczniowie szczególnie zainteresowani tą dziedziną mogą pogłębiać swoją wiedzę.

Prezentowany podręcznik do historii sztuki (klasa 3 liceum i technikum) stanowi zaledwie ułamek naszej bogatej oferty wydawniczej. Zachęcamy do zapoznania z całym asortymentem.

Historia sztuki - podręcznik (liceum klasa 3, technikum klasa 3) w niskiej cenie. Złóż zamówienie online w Matfel.pl!

Chcesz kupić tani podręcznik do historii sztuki (klasa 3 liceum i technikum)? Gwarantujemy, że w naszej księgarni wysyłkowej Matfel.pl znajdziesz potrzebny tytuł w konkurencyjnej cenie. Dzięki wyjątkowym ofertom promocyjnym nie nadwyrężysz swojego budżetu. Zamów już dziś nowoczesny podręczniki do nauki historii sztuki i rozbudź artystyczne talenty u nastoletniej pociechy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Bardzo dobry kontakt z Księgarnią. Sprawna realizacja zamówienia. Polecam.
2023-12-09
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Obsługa szybka, kompetentna i rzeczowa. Polecam.
pixel