SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Wiedza o kulturze - podręczniki do liceum i technikum - klasa 3

( ilość produktów: 3 )

Podręczniki - Wiedza o kulturze : Klasa 3

Księgarnia Matfel to miejsce, w którym każdy miłośnik książek i wiedzy o kulturze znajdzie coś dla siebie. Nasza bogata oferta obejmuje różnorodne materiały edukacyjne, począwszy od podręczników dla szkół podstawowych, aż po specjalistyczne opracowania z zakresu nauk humanistycznych, społecznych i przyrodniczych. Wśród naszych propozycji nie brakuje również podręczników i książek dla uczniów klas 3 liceów i techników.

Wiedza o kulturze - podręcznik do klasy 3 szkoły średniej

Uczniowie klas trzecich liceów ogólnokształcących i techników mogą wykorzystać nasze podręczniki w ramach przedmiotu „Wiedza o kulturze”. Oferta księgarni Matfel obejmuje wybór takich pozycji, które niewątpliwie pozwolą na pełne zrozumienie tematyki i zdobycie odpowiedniej wiedzy w tym zakresie.

W publikacji tej znajdziesz przystępnie napisane i interesujące teksty, będące doskonałą podstawą do dyskusji na lekcjach oraz w dalszej pracy indywidualnej. Tematyka została rozłożona na odrębne rozdziały obejmujące takie zagadnienia, jak: kultura jako zjawisko społeczne, różnorodność dziedzin sztuki czy wpływ kultury na kształtowanie tożsamości jednostki i społeczeństwa.

Szkoły średnie takie, jak technika również oferują swoim uczniom bogaty wachlarz przedmiotów związanych z wiedzą o kulturze. Podobnie jak dla uczniów liceów, tutaj również przygotowaliśmy wiele pozycji dla młodzieży uczącej się w technikach.

W podręcznikach tej kategorii autorzy – specjaliści z zakresu nauk humanistycznych – przedstawiają najważniejsze aspekty wiedzy o kulturze, starając się przekazać ją uczniom w sposób przystępny i angażujący.

Wiedza o kulturze - książki do 3 kl LO i technikum

Nauczyciele wiedzy o kulturze często korzystają z bogatej oferty książek, które pozwalają na rozwijanie zainteresowań uczniów oraz motywowanie ich do dalszego samokształcenia. W księgarni Matfel oferujemy wiele takich tytułów, które mogą posłużyć jako dodatkowe materiały, zarówno dla uczniów 3 klas szkół średnich, jak i dla nauczycieli tego i podobnych przedmiotów.

Księgarnia Matfel to miejsce, w którym każdy uczeń klasy 3 liceum i technikum znajdzie odpowiednie materiały edukacyjne pozwalające mu na zdobycie wiedzy z zakresu kultury i sztuki. Oferta księgarni obejmuje zarówno podręczniki, jak i książki tematyczne, które z pewnością przyczynią się do pełniejszego rozwoju uczniów i ułatwią nauczycielom prowadzenie zajęć.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Wszystko ok.
2024-03-02
Super i szybko ! Polecam sklep 
pixel