! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Edukacja dla bezpieczeństwa do 3 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 3 )

Podręczniki - Edukacja dla bezpieczeństwa : Klasa 3

Edukacja dla bezpieczeństwa do 3 klasy liceum i technikum

Podczas zajęć z przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa uczniowie zaznajamiają się z zasadami udzielania pierwszej pomocy i zdobywają praktyczne umiejętności przydatne w wielu niebezpiecznych sytuacjach. W tej kategorii znajdziesz podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa przeznaczony dla uczniów 3 klasy liceum i technikum. Oferujemy bestsellerowe tytuły, które kształcą w młodych ludziach odpowiednie wzorce postępowania i zachowania przy krytycznych zdarzeniach. Dzięki rozbudowanemu asortymentowi każdy Klient znajdzie tu potrzebne opracowanie szkolne w atrakcyjnej cenie.

Edukacja dla bezpieczeństwa - podręcznik (liceum klasa 3, technikum klasa 3), który rozwija i zaciekawia

Na wirtualnych półkach naszej księgarni internetowej znajdziesz solidnie przygotowany podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa (3 klasa liceum i technikum), który łączy treści teoretyczne i praktyczne. Autorzy dostępnych publikacji skupiają się na zagadnieniach przydatnych w życiu codziennym. Dzięki lekturze podręczników uczniowie poznają podstawy postępowania ratowniczego. Rysunki, ilustracje i schematy ułatwiają zapamiętanie i zrozumienie kluczowych zasad, jakimi należy się kierować w sytuacjach zagrożenia zdrowia oraz życia.

Edukacja dla bezpieczeństwa - podręcznik (liceum klasa 3, technikum klasa 3). Najlepsze wydania

Zastanawiasz się, jaki podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa (3 klasa liceum i technikum) jest zgodny z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i jednocześnie interesujący dla uczniów? Pozytywne opinie zbiera Bez paniki! (autorzy: Mieczysław Borowiecki, Zbigniew Pytasz, Edward Rygała) wydawnictwa PWN/NOWA ERA. Książka zawiera atrakcyjne, czytelne ilustracje i jest napisana w zrozumiały dla uczniów sposób. Umożliwia efektywną naukę i zawiera aktualne informacje dotyczące ratownictwa oraz zasad bezpieczeństwa.

Wielu Klientów kupuje również podręcznik Edukacja dla bezpieczeństwa (autorzy: Barbara Boniek, Andrzej Kruczyński) wydawnictwa OPERON. Książka w przystępny sposób tłumaczy, jak postępować w sytuacjach różnych zagrożeń, których możemy doświadczyć w życiu.

Edukacja dla bezpieczeństwa - podręcznik (liceum klasa 3, technikum klasa 3) w niskiej cenie

Jeśli chcesz kupić tani podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa (3 klasa liceum i technikum), koniecznie zapoznaj się z aktualnym asortymentem Matfel.pl. W naszej księgarni znajdziesz nowoczesne opracowania dedykowane dla uczniów klas trzecich liceów ogólnokształcących i techników. Gwarantujemy szybką dostawę i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia internetowego. Sprawdź, jakie tytuły są dziś przecenione!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Szybkość realizacji, cena - wszystko super
2024-05-27
Szybka wysyłka
pixel