DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Biologia do 3 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 18 )

Podręczniki - Biologia : Klasa 3

Biologia do 3 klasy liceum i technikum

W tej kategorii znajdziesz merytoryczny podręcznik do biologii (klasa 3 liceum i technikum) przeznaczony do nauczania tego przedmiotu w szkołach ponadgimnazjalnych. Oferujemy wartościowe opracowania, które rozwijają u trzecioklasistów myślenie naukowe, zachęcają do rozwiązywania problemów biologicznych i uczą postawy szacunku wobec przyrody oraz środowiska.

Jak rozpoznać dobry podręcznik do biologii (klasa 3 liceum i technikum)?

Czym charakteryzuje się dobry podręcznik do biologii (klasa 3 liceum i technikum)? Wartościowa publikacja zawiera ciekawostki, infografiki, tabele i zdjęcia, które uatrakcyjniają działy książki i ułatwiają uczniom zapamiętywanie kluczowych informacji. Idealnie, jeśli najważniejsze treści są wytłuszczone lub ujęte w ramki, dzięki czemu można szybko odnaleźć je na stronach. Tego typu publikacja powinna zawierać również pytania i polecenia, która pozwalają zweryfikować stan wiedzy ucznia i przygotować go solidnie do egzaminów.

Biologia na czasie 3 - podręcznik dla uczniów liceum i technikum. Poznaj całą ofertę wydawniczą!

Na naszych wirtualnych półkach, dostępne są doskonale opracowane podręczniki do biologii (klasa 3 liceum i technikum) znanych i cenionych oficyn wydawniczych, takich jak m.in.: NOWA ERA, OPERON, Wydawnictwo Naukowe PWN. Jakie tytuły wybierają Klienci księgarni? Na liście bestsellerów znajduje się Biologia na czasie 3 (praca zbiorowa) wydawnictwa NOWA ERA. Podręcznik kształci podstawowe umiejętności biologiczne, uczy analizy procesów biologicznych i objaśnia związki przyczynowo-skutkowe. To ciekawa książka, która rozbudzi w uczniach technikum lub liceum ogólnokształcącego miłość do biologii i pozwoli im zdać maturę z doskonałym rezultatem.

Na uwagę zasługuje również podręcznik Biologia. Odkrywamy na nowo 3 autorstwa Beaty Jakubik i Renaty Szymańskiej, wydany przez OPERON. Dzięki podziałowi treści na bloki zadań, nastolatek może sprawdzić stopień przyswojenia wiedzy po każdej lekcji i szybko uzupełnić ewentualne braki. Atrakcyjna okładka, liczne wykresy, schematy i zdjęcia sprawiają, że nauka biologii z tym opracowaniem będzie niesamowitą przygodą.

Nowoczesny podręcznik do biologii (klasa 3 liceum i technikum) - atrakcyjne ceny w Matfel.pl

W naszej księgarni internetowej Matfel.pl kupisz tani podręcznik do biologii (klasa 3 liceum i technikum), który obejmuje zakres podstawowy i rozszerzony. Dzięki częstym wyprzedażom możesz skompletować wyprawkę do szkoły bez zbędnych wydatków. Możesz wybrać najwygodniejszą metodę wysyłki i płatności. Zamówione i opłacone książki trafią do Ciebie w ciągu kilku dni roboczych. Dzięki starannemu zapakowaniu nie musisz obawiać się o uszkodzenie paczki. Nie czekaj, złóż zamówienie online już teraz i skorzystaj z promocyjnych cen!