! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Geografia do 3 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 21 )

Geografia do 3 klasy liceum i technikum


Podręcznik do geografii (klasa 3 technikum i liceum) zawierający infografiki, zdjęcia, czy definicje wyróżnione w kolorowych ramkach sprzyja zrozumieniu powiązań i zależności, jakie występują w środowisku geograficznym. Atrakcyjne graficznie wydanie z podsumowaniami rozdziałów stanowiącymi esencję kluczowych treści sprawia, nauka jest bardziej efektywna. W skład zróżnicowanej oferty naszej księgarni internetowej Matfel.pl wchodzą atlasy i podręczniki do geografii (klasa 3 technikum i liceum) renomowanych oficyn wydawniczych.


Podręcznik do geografii (klasa 3 technikum i liceum) – zakres podstawowy i rozszerzony


W naszym asortymencie znajdziesz potrzebny podręcznik do geografii (klasa 3 technikum i liceum) obejmujący zakres podstawowy i rozszerzony. Współpracujemy z bardzo dobrymi oficynami wydawniczymi, takimi jak np.: NOWA ERA, OPERON, PWN, WSiP. Dostępne publikacje zachęcają do poznawania własnego kraju i świata, przedstawiając treści w atrakcyjny i zrozumiały dla uczniów sposób. Uczą młodych ludzi wieloaspektowego postrzegania przestrzeni geograficznej i wyjaśniają zasady zrównoważonego rozwoju.


Podręcznik do geografii (klasa 3 technikum i liceum) – bogaty wybór książek do nauki przedmiotu


Merytoryczny podręcznik do geografii (klasa 3 technikum i liceum) zachęca do nauki na lekcji, jak i w domu. Zastanawiasz się, jakie wydania cieszą się sporym zainteresowaniem, wśród uczniów szkól ponadpodstawowych?

Jednym z polecanych podręczników do geografii (klasa 3 liceum i technikum) jest Geografia 3 autorstwa Zbigniewa Zaniewcza (wydawnictwo OPERON). Książka skupia się na geografii Polski, poszczególne rozdziały są poświęcone tematowi gospodarki, środowiska, społeczeństwa i gospodarki morskiej. Liczne zdjęcia, grafiki i zadania zatytułowane „Sprawdź, czy umiesz!” ułatwiają zrozumienie zagadnień, zapamiętywanie oraz utrwalenie materiału.


Podręcznik do geografii (klasa 3 technikum i liceum) – zamów książki w księgarni Matfel.pl


Jeśli chcesz kupić podręcznik do geografii (klasa 3 technikum i liceum) bez przepłacania, bądź na bieżąco z akcjami promocyjnymi naszej księgarni internetowej. Dzięki ciągłemu poszerzaniu oferty czytelniczej z pewnością bez problemu znajdziesz podręcznik, który pozwoli Ci zdać z doskonałym wynikiem kartkówki, testy semestralne i egzamin maturalny. Zastanawiasz się, jak zaoszczędzić na kosztach dostawy? Złóż zamówienie online już teraz i czekaj na przesyłkę!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Szybko i rzetelnie
2024-06-16
Toż to istna błyskawica!!
pixel