SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Język polski do 3 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 22 )

Podręczniki - Język polski : Klasa 3

Język polski do 3 klasy liceum i technikum

Język polski to obowiązkowy przedmiot maturalny, zarówno dla uczniów techników, jak i liceów. Pozwala poznać dzieła polskiej i powszechnej literatury oraz ciekawe zagadnienia językoznawcze. W zależności od profilu klasy, podczas zajęć lekcyjnych młodzież może opanować treści z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. W tej kategorii kupisz nowoczesny podręcznik do języka polskiego (klasa 3 liceum, technikum) cenionej oficyny wydawniczej w bardzo okazyjnej cenie.

Podręcznik - język polski (3 liceum i technikum). Solidne przygotowanie do kartkówek i sprawdzianów

Podręcznik do języka polskiego (klasa 3 liceum, technikum) poszerza horyzonty, pozwala zdobyć solidne fundamenty do kształcenia w wybranej dziedzinie humanistyki. Merytoryczne opracowanie przedstawia historię literatury w porządku chronologicznym, wzbogaca słownictwo i uczy tworzenia różnych form wypowiedzi. Dzięki dobremu podręcznikowi do języka polskiego (klasa 3 liceum i technikum) uczeń doskonali umiejętności analizy i interpretacji danych dzieł kultury. Dowiaduje się, jak należy odczytywać teksty źródłowe i zdobywa wiadomości niezbędne do zaliczenia kartkówek, sprawdzianów.

Dobry podręcznik - język polski (3 liceum i technikum). Jaką książkę wybrać?

Zastanawiasz się, jaki podręcznik do języka polskiego (klasa 3 liceum, technikum) jest zgodny z najnowszą podstawą programową i gwarantuje optymalne kształcenie językowe oraz kulturowo-literackie? Znakomite recenzje zbiera podręcznik Język polski 3 (autorzy: Magdalena Steblecka-Jankowska, Renata Janicka-Szyszko) wydany przez OPERON. Publikacja składa się z 3 działów: Młoda Polska, dwudziestolecie międzywojenne, literatura wojenna. Książka zawiera wiele informacji kulturalno-obyczajowych, które stanowią tło omawianych tekstów. Jest napisana przystępnym językiem, treści, które należy zapamiętać, są wytłuszczone na marginesach. Dzięki podsumowaniom, które zawierają kluczowe wiadomości z danego działu, uczeń może solidnie przygotować się przed sprawdzianem.

Do innych, równie dobrych podręczników zaliczamy: Oblicza epok dla klasy 3 (autorzy: Dariusz Chemperek, Adam Kalbarczyk, Dariusz Trześ) i Przeszłość i dziś 3 autorstwa Jacka Kopcińskiego, oba opracowania wydane przez WSiP.

Podręcznik - język polski (3 liceum i technikum). Niskie ceny i szybka wysyłka w Matfel.pl

Podręcznik do języka polskiego (klasa 3 liceum, technikum) zakupiony w naszej księgarni internetowej może przyczynić się do wielu sukcesów w nauce. Dzięki dostępnym książkom nastolatek może poszerzać swoją wiedzę i rozwijać zainteresowania. Nie czekaj do ostatniej chwili. Zamów już teraz podręcznik szkolny do języka polskiego w atrakcyjnej cenie i zadbaj o wszechstronną edukację syna lub córki!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Wszystko ok.
2024-03-02
Zamówienie zrealizowane ekspresowo, to moje drugie zamówienie i szczerze polecam:)
pixel