DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Wychowanie do życia w rodzinie do 3 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 1 )

Podręczniki - Wychowanie do życia w rodzinie : Klasa 3

Oferujemy wybór podręczników szkolnych dla klas trzecich szkół średnich. Szczególną uwagę przykładamy do kategorii podręczników i materiałów edukacyjnych dotyczących tematyki wychowania do życia w rodzinie (WdŻ), zwanych również WdŻR.

Wychowanie do życia w rodzinie jest przedmiotem obowiązkowym w polskim systemie edukacji, mającym na celu przygotowanie młodzieży do odpowiedzialnego życia w rodzinie, społeczeństwie i w relacjach z innymi ludźmi. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów edukacyjnych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych – liceów oraz techników – na poziomie klas 1-3. Włączają się w to podręczniki z wychowania do życia w rodzinie dla klasy 3 liceum oraz podręczniki z wychowania do życia w rodzinie dla klasy 3 technikum.

Wychowanie do życia w rodzinie ma na celu przygotowanie ucznia do funkcjonowania w rodzinie oraz społeczeństwie poprzez kształtowanie wartości, postaw i kompetencji niezbędnych do odpowiedzialnego życia w tych obszarach. W ramach tego przedmiotu omawiane są różne zagadnienia związane z funkcjonowaniem rodziny, szeroko pojętą seksualnością, wartościami etycznymi, psychologią rozwoju człowieka i wieloma innymi aspektami życia rodzinnego.

WdŻ podręczniki klasa 3 liceum i technikum

W naszej księgarni oferujemy podręczniki z wychowania do życia w rodzinie dla klasy 3 liceum oraz technikum, które pomogą uczniom zrozumieć istotne zagadnienia dotyczące rozwoju człowieka oraz życia w rodzinie.

Dla uczniów klas 3 szkół średnich przygotowaliśmy szeroką ofertę podręczników związanych z wychowaniem do życia w rodzinie.

Dla uzupełnienia wiedzy z zakresu wychowania do życia w rodzinie warto sięgnąć po materiały pomocnicze, takie jak zeszyty ćwiczeń do WdŻ. Wszystkie te materiały zostały opracowane przez specjalistów w dziedzinie edukacji i psychologii, a ich celem jest pogłębianie wiedzy oraz umiejętności praktycznych uczniów z zakresu funkcjonowania w rodzinie oraz społeczeństwie.

Księgarnia Matfel oferuje kompletne, dopasowane do programu nauczania materiały edukacyjne z wychowania do życia w rodzinie dla uczniów liceów oraz techników na poziomie klas 3. Stawiamy przede wszystkim na różnorodność, wysoką jakość oraz dostępność naszych materiałów, aby wspierać edukację młodego pokolenia. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7746 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
doskonała cena i szybka dostawa...
2024-05-17
Super, szybko, sprawnie
pixel