DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do biologii - szkoła podstawowa klasa 8

( ilość produktów: 6 )

Podręczniki - Biologia : Klasa 8

Biologia do 8 klasy szkoły podstawowej

Nauczanie biologii w ostatniej klasie szkoły podstawowej porusza ważne tematy genetyki, ewolucji, ekologii, ochrony przyrody i środowiska. Uczniowie szczególnie zainteresowani biologią mogą pogłębiać wiedzę dzięki wsparciu nauczyciela i odpowiednim materiałom dydaktycznym. W naszej księgarni internetowej znajdziesz nowoczesny podręcznik do biologii (klasa 8, szkoła podstawowa) zgodny z nową podstawą programową, który prezentuje kompleksowo wiedzę z zakresu tej dziedziny. Dzięki dostępnym wydaniom

Zeszyt ćwiczeń, zbiór zadań i podręcznik - biologia (klasa 8)

W skład zróżnicowanej oferty Matfel.pl wchodzi nie tylko podręcznik do biologii (klasa 8). Znajdziesz tu również potrzebny zbiór zadań i ćwiczenia, dzięki którym nastolatek solidnie przygotuje się do egzaminu ósmoklasisty. Oferowane opracowania wyróżniają cię atrakcyjną szatą graficzną, różnorodnymi zadaniami. Wyjaśniają zagadnienia biologiczne w przystępny i interesujący dla dorastających uczniów sposób. Dostępne publikacje są przygotowane przez doświadczonych ekspertów. Na wirtualnych półkach znajdziesz opracowania do biologii najlepszych oficyn wydawniczych, takich jak np.: Biomedica, Olesiejuk, Demart, NOWA ERA, WSiP.

Podręcznik - biologia (klasa 8). Bestsellerowe tytuły w dobrej cenie

Jaki podręcznik do biologii (klasa 8) ułatwi młodzieży naukę tego przedmiotu? Jednym z najczęściej polecanych tytułów jest Biologia SP 8 Puls Życia (autorzy: Beata Sągin, Andrzej Boczarowski, Marian Sęktas) wydawnictwa NOWA ERA. Publikacja zwraca uwagę estetyczną oprawą graficzną, zawiera atrakcyjne rysunki, tabele i schematy. Wyjaśnia w zrozumiały sposób nawet najtrudniejsze procesy biologiczne i rozbudza w uczniach zainteresowanie tą dziedziną.

Inna, rekomendowana książka do biologii (klasa 8) to Zbiór zadań (praca zbiorowa) wydawnictwa Biomedica. Dzięki tej pozycji każdy uczeń może poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę oraz osiągnąć wysoki wynik na egzaminie ósmoklasisty z biologii. Zbiór 276 zadań to kompleksowa baza wiedzy, która pozwala wdrożyć nastolatka w formę egzaminu.

Podręcznik - biologia (klasa 8). Złóż zamówienie online w Matfel.pl i skorzystaj z taniej dostawy!

U nas kupisz podręcznik do biologii (klasa 8) w przystępnej cenie, dzięki któremu pociecha z powodzeniem zaliczy wszystkie kartkówki i egzaminy. Zgodnie z potrzebami Klientów naszej księgarni, proponujemy różne formy dostawy książek, jak również odbiór osobisty podręczników w punkcie stacjonarnym w Krakowie. Śledź na bieżąco stronę internetową Matfel.pl i korzystaj z promocji!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Fajnie, szybko i sprawnie!
2024-04-13
profesjonalna obsługa zakupionej ksiązki
pixel