DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do języka polskiego - klasa 8

( ilość produktów: 20 )

Podręczniki - Język polski : Klasa 8

Język polski do 8 klasy szkoły podstawowej

Podręcznik z języka polskiego (klasa 8) zgodny z najnowszą podstawą programową umożliwia utrwalenie wiadomości z poprzednich klas i zapewnia solidne przygotowanie do nauki w szkole ponadpodstawowej. W naszej księgarni internetowej Matfel.pl znajdziesz merytoryczny podręcznik język polski (klasa 8), dzięki któremu nastolatek bez problemu dostanie się do wymarzonego liceum lub technikum.

Podręcznik język polski (klasa 8) - szkoła podstawowa

Książka do nauki języka polskiego dla ośmoklasistów powinna wzbogacać wiedzę o mowie ojczystej, zachęcać do świadomego odbioru różnych dzieł literackich (klasycznych, współczesnych) i tworzenia własnych tekstów. Dobre opracowanie rozwija umiejętności polemiczne i retoryczne, skłania do refleksji nad kondycją człowieka we współczesnym świecie. Zachęca ucznia do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych dotyczących jego regionu. Na wirtualnych półkach naszej księgarni dostrzeżesz potrzebny podręcznik do języka polskiego (klasa 8) wydany przez cenione wydawnictwo edukacyjne, w tym m.in.: DRACO, GWO, HARMONIA, OPERON, NOWA ERA, WSiP.

Zeszyt ćwiczeń i podręcznik język polski (klasa 8) - aktualne wydania w dobrej cenie

U nas kupisz tani zeszyt ćwiczeń i podręcznik (język polski klasa 8) dla ośmoklasisty, który zapewni nastolatkowi kształcenie literackie, językowe i kulturowe, uwzględniając jego ograniczenia oraz talenty. Jakie tytuły cieszą się szczególnym zainteresowaniem ze strony rodziców? Świetne opinie zbiera podręcznik Język polski SP 8 (Barbara Klimczak, Elżbieta Tomińska, Teresa Zawis) wydawnictwa OPERON. Publikacja poszerza wiedzę o własnym języku i doskonali sprawne posługiwanie się mową ojczystą, a także zachęca uczniów do samorozwoju na wielu płaszczyznach.

Inny, rekomendowany podręcznik do języka polskiego (klasa 8, szkoła podstawowa) to Między nami (Anieszka Łuczak, Agnieszka Suchowierska, Ewa Prylińska, Kamila Krzemieniewska-Kleban) wydawnictwa GWO. Publikacja spełnia wszystkie wymogi stawiane podręcznikom przez nową ustawę oświatową. Zawiera zagadnienia z nauki o języku, starannie dobrane teksty literackie, kreatywne zadania i pomysłowe polecenia, które angażują uczniów podczas zajęć lekcyjnych.

Nowoczesny podręcznik język polski (klasa 8) - księgarnia online Matfel.pl

Chcesz kupić niedrogi podręcznik (język polski klasa 8) dla ośmioklasisty, zgodny z najnowszą podstawą programową? Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz potrzebne materiały dydaktyczne. Oferujemy szeroki wybór książek napisanych zrozumiałym językiem, które wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną i przystępną ceną. Sprawdź już dziś, jakie publikacje są przecenione i skorzystaj z wyjątkowych okazji!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7385 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Źle zabezpieczona przesyłka. Te tekturowe koperty są tragiczne, w ogóle nie nadają się wysyłania komiksów w twardej oprawie.
2024-04-16
Szybko, sprawnie, wszystko ok.
pixel