SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do matematyki - szkoła podstawowa klasa 8

( ilość produktów: 16 )

Podręczniki - Matematyka : Klasa 8

Matematyka do 8 klasy szkoły podstawowej

Matematyka to ważny i potrzebny przedmiot. Rozwija zdolność konstruktywnego myślenia, przekazuje wiedzę o obiektach geometrycznych i kształtuje sprawność rachunkową. Jednak dość często matematyka sprawia uczniom spore trudności. Jak bez problemów opanować kluczowe zagadnienia i zrozumieć tę dziedzinę nauki? Podstawa to dobry zeszyt ćwiczeń i podręcznik do matematyki (klasa 8, szkoła podstawowa). Sprawdź, jakie materiały dydaktyczne są dostępne w naszej księgarni.

Zeszyt ćwiczeń i podręcznik do matematyki (klasa 8) - szkoła podstawowa

U nas kupisz nowoczesny zeszyt ćwiczeń i podręcznik do matematyki (klasa 8) zgodny z wymogami programowymi MEN. Oferujemy publikacje wydawnictwa: AKSJOMAT, GREG, GWO, NOWA ERA, NOWIK, OPERON, PODKOWA, SBM, WSiP i wielu innych oficyn. Każde opracowanie dostępne na wirtualnych półkach Matfel.pl cechuje się atrakcyjną oprawą graficzną i zadaniami na różnym poziomie trudności, dzięki czemu słabsi uczniowie bez problemu przyswoją wymagany materiał.

Podręcznik do matematyki (klasa 8) - najlepsze wydania

Jaki podręcznik do matematyki (klasa 8) jest często rekomendowany przez nauczycieli szkół podstawowych? Jednym z topowych wydań jest Matematyka z kluczem (autorzy: Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Pas) wydawnictwa NOWA ERA. To nowoczesny podręcznik zgodny z wymogami nowej podstawy programowej, który motywuje uczniów do aktywności na lekcji i samodzielnej pracy w domu. Przedstawia najważniejsze informacje w interesujący sposób, pokazuje związki matematyki z innymi dziedzinami życia np. finansami osobistymi, techniką, czy sportem. Elementy powtórzenia kończące każdy dział, pozwalają uczniom utrwalić wiedzę. Z kolei wyróżnienia, schematy i nowoczesne infografiki, ułatwiają zapamiętywanie. W książce znajdziesz też zadania typu egzaminacyjnego, które pomagają w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty.

Interesującym wydaniem, które pozwala urozmaicić lekcje matematyki, jest Matematyka bez prądu, autorstwa Jolanty Wysockiej wydawnictwa NOWIK. Książka pomaga w aktywizacji uczniów, to prawdziwa kopalnia pomysłów, dzięki której żaden ósmoklasista nie będzie się nudził i rozbudzi w sobie pasję do tego przedmiotu.

Podręcznik do matematyki (klasa 8) w konkurencyjnej cenie - księgarnia wysyłkowa Matfel.pl

Jeśli nie lubisz przepłacać, u nas kupisz tani zeszyt ćwiczeń, repetytorium, karty pracy ucznia i podręcznik (matematyka klasa 8), dzięki którym Twoje dziecko zda egzamin ósmoklasisty z wysokim wynikiem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Ok
2024-03-02
Wszystko super
pixel