DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podręczniki do historii - klasa 8

( ilość produktów: 11 )

Podręczniki - Historia : Klasa 8

Historia do 8 klasy szkoły podstawowej

Aby w pełni zrozumieć i przyswoić treści omawiane na lekcjach historii w szkole podstawowej, niezbędne jest merytoryczne opracowanie, które zaangażuje oraz zaciekawi nastoletnich uczniów. W tej kategorii znajdziesz nowoczesny podręcznik do historii (klasa 8) autorstwa wybitnych specjalistów w niskiej cenie. Przekonaj się, jakie książki do historii są prawdziwymi bestsellerami!

Nowoczesny podręcznik - historia (klasa 8, szkoła podstawowa)

Podręcznik do historii (klasa 8) opracowany w przystępnej formie pozwala dobrze przygotować się do sprawdzianu, motywuje uczniów do zadawania pytań w czasie zajęć w szkole i pracy indywidualnej w domu. Proponujemy Klientom naszej księgarni internetowej bogaty wybór tytułów wydanych przez cenione na rynku oficyny. Na wirtualnych półkach Matfel.pl znajdziesz książki do historii wydane np. przez wydawnictwo GREG, GWO, PWN, WSiP, NOWA ERA. Systematycznie rozbudowujemy nasz asortyment o nowe, wartościowe podręczniki szkolne.

Merytoryczny podręcznik - historia (klasa 8). Polecane wydania

Jaki podręcznik do historii (klasa 8) spełnia formalne wymogi stawiane przez nową ustawę oświatową i jest napisany prostym językiem dostosowanym do możliwości intelektualnych nastoletnich uczniów? Wielu nauczycieli poleca podręcznik Wczoraj i dziś 7 (autorzy: Robert Śniegocki, Agnieszka Zielińska) wydawnictwa NOWA ERA. Publikacja przedstawia w porządku chronologicznym wydarzenia historyczne od wybuchu II wojny światowej do współczesności. Mocne atuty tej pozycji to zróżnicowana forma graficzna, ciekawe zdjęcia, tabele, wypunktowania i schematy. Autorzy zadbali o podsumowania po każdym temacie, dzięki czemu uczniowie łatwiej zapamiętują najważniejsze informacje z lekcji.

Inna, równie dobra książka do historii (klasa 8) to Europa. Nasza historia 8 (praca zbiorowa) wydawnictwa WSiP. Podręcznik wyjaśnia w obiektywny i zrozumiały sposób wiele procesów w historii, uczy korzystania z licznych tekstów źródłowych i pozwala młodzieży spojrzeć na dane wydarzenie z szerszej perspektywy.

Podręcznik - historia (klasa 8). Ekspresowa realizacja zamówień online

Zamówiony podręcznik do historii (klasa 8) trafi do Ciebie w szybki i bezpieczny sposób. Zapewniamy szybą wysyłkę książek i miłą obsługę. Możesz wybrać dostawę bezkontaktową, do punktu odbioru lub pod wskazany adres. Zapraszamy serdecznie do zakupów wszystkich rodziców uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Wszystko zgodnie z zamówieniem.
2024-05-17
Super, szybko, sprawnie
pixel