DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do chemii - szkoła podstawowa klasa 8

( ilość produktów: 15 )

Podręczniki - Chemia : Klasa 8

Chemia do 8 klasy szkoły podstawowej

Nauczanie chemii w szkole podstawowej skupia się na umiejętności projektowania, przeprowadzania i interpretacji wyników doświadczeń chemicznych. Dzięki zajęciom uczniowie zdobywają kompetencje niezbędne na kolejnych etapach edukacji. W tej kategorii znajdziesz podręcznik do chemii (klasa 8) o wysokich wartościach merytorycznych, dzięki któremu Twoje dorastające dziecko doskonale poradzi sobie z egzaminem ósmoklasisty. Oferujemy bestsellerowe wydania najlepszych oficyn w naprawdę atrakcyjnych cenach. Oto co przygotowaliśmy dla Klientów Matfel.pl!

Nowoczesny podręcznik do chemii (klasa 8, szkoła podstawowa) - zapewnia wysokie wyniki w nauce

Dobry podręcznik do chemii (klasa 8) jest zgodny z najnowszą podstawą programową i rozbudza w uczniach pasję do nauki. Jego przemyślana struktura sprzyja zrozumieniu różnych zjawisk chemicznych. Solidnie przygotowane opracowanie zawiera liczne tabele, wykresy i schematy. Wartościowy podręcznik do chemii (klasa 8) zachęca uczniów do aktywności podczas lekcji oraz samodzielności w działaniu. Jakie wydania są godne uwagi?

Podręcznik do chemii (klasa 8) - merytoryczne opracowania

Jeśli chcesz kupić solidnie opracowany podręcznik do chemii (klasa 8), rozsądnym wyborem będzie Chemia SP 8 Ciekawa chemia autorstwa Hanny Gulińskiej i Janiny Smolińskiej (WSiP). Publikacja objaśnia chemię w prosty i interesujący sposób. Dzięki fotografiom, doświadczeniom i nawiązaniom do życia codziennego uczniowie mogą lepiej zrozumieć sens przerabianych tematów. Wytłuszczenia i wypunktowania kluczowych zagadnień ułatwiają ich zapamiętanie. Każdy dział zawiera podsumowanie i testy z pytaniami jednokrotnego wyboru, co sprawia, że nastolatek może sprawdzić poziom opanowania materiału.

Inna, polecana książka do chemii (klasa 8) to Świat chemii 8 (autorzy: Anna Warchoł, Dorota Lewandowska, Andrzej Danel) również wydana przez WSiP. Podręcznik zawiera schematyczne rysunki, kolorowe fotografie i propozycje wielu doświadczeń chemicznych, dzięki którym uczeń doskonali umiejętności praktyczne. Prosty język przekazu ułatwia zrozumienie istoty chemii i zachęca do zgłębiania jej tajników.

Wybierz najlepszy podręcznik do chemii (klasa 8) w księgarni Matfel.pl!

Bez względu na to, czy chcesz kupić podręcznik do chemii (klasa 8) na poziomie podstawowym, czy zaawansowanym, z pewnością znajdziesz w naszym asortymencie potrzebne wydanie. Zakupy w naszej księgarni internetowej Matfel.pl są szybkie, łatwe i bezproblemowe. Sprawdź już teraz, jakie tytuły są obecnie na wyprzedaży i kup książkę do chemii w jeszcze niższej cenie!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Jak zwykle super :)
2024-07-11
Książki dostarczone w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedyny mankament to czas dostarczenia z centrali dpd w Płocku do punktu odbioru w Kutnie . Ponadto informacja o możliwości odbioru dotarła o 15.59, a punkt był otwarty do 16,oo.
pixel