DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Matematyka do 2 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 42 )

Matematyka do 2 klasy liceum i technikum


Wartościowy podręcznik do matematyki do liceów i techników (klasa 2) jest nie tylko zgodny z podstawą programową, ale przede wszystkim ułatwia opanowanie umiejętności rozumowania matematycznego tak przydatnego w życiu codziennym. W tym dziale znajdziesz potrzebny podręcznik do matematyki (klasa 2 liceum i technikum) autorstwa wybitnych naukowców, który jest kontynuacją zagadnień omawianych w klasie 1.


Matematyka do liceów i techników (klasa 2) – podręczniki szkolne w dobrej cenie


Podręcznik do matematyki do liceów i techników (klasa 2), w którym każdy rozdział kończą zadania zamknięte i otwarte, pozwala nauczycielowi upewnić się, czy dany uczeń opanował wymagany zakres wiedzy na odpowiednim poziomie. Jaki tytuł wybrać? Pozytywne opinie naszych Klientów zbiera Matematyka LO 2 ZP OE PAZDRO w.2020 - Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda. Książka posiada atrakcyjną oprawę graficzną. Zawiera małe porcje teorii przed każdym działem oraz zestawy zadań do pracy na lekcji i w domu. Zapewnia solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego (zakres podstawowy). Nasza księgarnia internetowa Matfel.pl oferuje również repetytoria maturalne, zbiory zadań i miniatury matematyczne w konkurencyjnych cenach.


Matematyka do liceów i techników (klasa 2) – wybierz podręczniki najlepszych wydawnictw na rynku


Chcesz kupić podręcznik do matematyki (klasa 2 technikum) cenionej oficyny wydawniczej? Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz m.in. opracowania wydawnictwa: NOWA ERA, OPERON, AKSJOMAT Piotr Nodzyński, EKONOMIK, GWO, OE Pazdro, PODKOWA, WSiP.

Wiedz, że każdy podręcznik do matematyki (klasa 2 technikum i liceum) wchodzący w skład naszego asortymentu motywuje ucznia do ćwiczenia umiejętności matematycznych i umożliwia solidne przygotowanie się do testu.


Podręcznik do matematyki (klasa 2 liceum i technikum) z księgarni internetowej Matfel.pl


Zakup podręcznika do matematyki (klasa 2 liceum i technikum) wcale nie musi oznaczać sporego wydatku. W naszej księgarni online znajdziesz wiele opracowań w promocyjnych cenach. Śledź na bieżąco stronę internetową Matfel.pl i kupuj tanie książki, bez przekraczania ustalonego budżetu!

Zapewniamy szeroką ofertę produktową. Znajdziesz tu zarówno najlepiej sprzedające się podręczniki szkolne, jak i mniej popularne tytuły. Gwarantujemy wysyłkę towaru w ciągu 24-48 h. Złóż zamówienie już dziś i zamów podręczniki do matematyki z dostawą pod drzwi!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Ok
2024-07-11
Super
pixel