SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Przyroda - Podręczniki

( ilość produktów: 6 )

Podręczniki - Przyroda : Klasa 2

Przyroda do 2 klasy liceum i technikum

Starannie opracowany podręcznik do przyrody (klasa 2 liceum, technikum) pozwala uczniom odpowiednio przygotować się do sprawdzianów i zaszczepia w nich pasję do poznawania tajników fizyki, geografii, chemii oraz biologii. W naszej kompleksowo wyposażonej księgarni online Matfel.pl kupisz materiały merytoryczne przeznaczone do nauki przyrody w szkołach ponadpodstawowych. Proponujemy Klientom karty pracy ucznia i podręczniki do przyrody zgodne z nową podstawą programową, cenionych oficyn wydawniczych, takich jak np.: OPERON, NOWA ERA. Staramy się być konkurencyjni, dzięki czemu kupisz u nas książki w przystępnych cenach.

Dobry podręcznik do przyrody (klasa 2 liceum i technikum) - aktywizuje uczniów i zachęca do zgłębiania wiedzy

Podręcznik do przyrody (klasa 2 liceum i technikum) powinien motywować uczniów do zdobywania nowych umiejętności i samodzielnego poszerzania wiedzy. Dobre opracowanie pozwala uporządkować informacje przyswajane w czasie zajęć lekcyjnych i ułatwia zapamiętywanie kluczowych pojęć. Dzięki barwnym ilustracjom, infografikom, tabelom i schematom nastolatek jest w stanie zrozumieć nawet skomplikowane procesy przyrodnicze i opanować wymagany materiał bez korzystania z korepetycji.

Polecany podręcznik do przyrody (klasa 2 liceum i technikum). Bestsellerowe wydanie

Zastanawiasz się, jaki podręcznik do przyrody (klasa 2 liceum i technikum) zapewni dorastającemu dziecku dobre wyniki w nauce? Wielu nauczycieli poleca publikację pt. Przyroda LO 2 (praca zbiorowa) wydawnictwa NOWA ERA. Książka umożliwia nauczanie wątkowe, jak również przedmiotowe. Dzięki ciekawej odpowiednio przedstawionej i dobranej tematyce zachęca do rozwijania zainteresowań przyrodniczych. Autorzy zadbali o interesujące doświadczenia, atrakcyjne fotografie i czytelne ilustracje. To jeden z najlepszych podręczników do przyrody (klasa 2 liceum i technikum) na rynku wydawniczym. Wiedz, że sprzedajemy również karty pracy ucznia, dzięki którym młodzież może utrwalić treści poznane na lekcjach.

Podręcznik do przyrody (klasa 2 liceum i technikum) w niskie cenie - złóż zamówienie online w Matfel.pl!

Kupując nowoczesny podręcznik do przyrody (klasa 2 liceum i technikum) w naszej księgarni internetowej, możesz liczyć na ekspresową realizację złożonego zamówienia i 100% satysfakcji z dokonanych zakupów. Dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce na naszej stronie www z łatwością odnajdziesz dany tytuł. Jeżeli zależy Ci na zdobyciu tanich książek do przyrody, koniecznie przyjrzyj się bliżej asortymentowi Matfel.pl!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Jestem bardzo zadowolony
2023-12-09
Sklep nastawiony na Klienta. Dziękuję za szybką dostawę i kontakt.
pixel