DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podstawy przedsiębiorczości - klasa 2 - liceum i technikum

( ilość produktów: 10 )

Podręczniki - Podstawy przedsiębiorczości : Klasa 2

Podstawy przedsiębiorczości do 2 klasy liceum i technikum

Podstawy przedsiębiorczości to jeden z najpraktyczniejszych przedmiotów szkolnych, który niesie ze sobą wiele profitów. Uczeń, który zna dobrze podstawy przedsiębiorczości, może wykorzystać zdobytą wiedzę z zakresu ekonomii, finansów i zarządzania w życiu codziennym oraz zawodowym. W tej kategorii kupisz podręcznik do podstaw przedsiębiorczości (liceum klasa 2, technikum klasa 2), który zawiera treści niezbędne do zrealizowania wymagań zgodnych z nową podstawą programową.

Nowoczesny podręcznik - podstawy przedsiębiorczości (liceum klasa 2, technikum klasa 2). Zakres podstawowy i rozszerzony

Nowoczesny podręcznik do podstaw przedsiębiorczości (liceum klasa 2, technikum klasa 2) zwraca uwagę interesującą szatą graficzną i ciekawymi ćwiczeniami, które angażują uczniów w czasie lekcji. Zawiera pouczające i praktyczne zadania, dzięki którym uczeń
zdobywa niezbędne kompetencje z zakresu przedsiębiorczości. Dobra publikacja prezentuje najważniejsze treści w przystępny sposób i umożliwia pogłębianie tematów ujętych w danym rozdziale.

Na wirtualnych półkach Matfel.pl znajdziesz podręczniki do podstaw przedsiębiorczości najlepszych oficyn wydawniczych, w tym m.in.: DIFIN, EKONOMIK, AKSJOMAT, NOWA ERA, OPERON.

Zeszyt ćwiczeń i podręcznik - podstawy przedsiębiorczości (liceum klasa 2, technikum klasa 2)

W jaki podręcznik do podstaw przedsiębiorczości (liceum klasa 2, technikum klasa 2) warto zainwestować? Oto polecane publikacje, które są lubiane przez uczniów szkół ponadpodstawowych. Rozsądnym zakupem będzie podręcznik Podstawy przedsiębiorczości 2 wydany przez OPERON, (autorzy: Jarosław Korba, Zbigniew Smutek). Książka jest napisana przystępnym językiem, przekazuje cenne informacje na temat prowadzenia przedsiębiorstwa, etyki w biznesie, zasad zatrudnienia. Ważne cytaty z zakresu prawa i propozycje projektów stanowią doskonałe uzupełnienie treści zawartych w tym nowoczesnym opracowaniu.

Merytoryczny i w pełni zgodny z najnowszą podstawą programową jest również podręcznik Krok w przedsiębiorczość wydany przez wydawnictwo NOWA ERA (autorzy: Zbigniew Makieła, Tomasz Rachwał). Zawiera wiele ciekawych informacji na temat przestrzeni gospodarczej oraz mnóstwo przykładów, dzięki którym nastolatkowie mogą lepiej zrozumieć przerabiany materiał. To jeden z naszych bestsellerów sprzedażowych.

Tani podręcznik - podstawy przedsiębiorczości (liceum klasa 2, technikum klasa 2)

Zamów już dziś nowoczesny podręcznik do podstaw przedsiębiorczości (liceum klasa 2, technikum klasa 2) i skorzystaj z atrakcyjnych obniżek cenowych. Zapewniamy dogodne metody płatności i tanią dostawę towaru. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z pracownikami infolinii. Chętnie doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego podręcznika szkolnego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Ok.
2024-04-22
Firma szybsza niż Struś Pędziwiatr. Spodziewałam się zamówienia w piątek, a dostałam w poniedziałek. Dobrze zapakowane, bez żadnych uszkodzeń. Polecam!
pixel