DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Język polski do 2 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 20 )

Język polski do 2 klasy liceum i technikum


Język polski to obowiązkowy przedmiot maturalny, który możesz zdać na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Odpowiednie przygotowanie do tego najważniejszego egzaminu w życiu zapewni dobry podręcznik do języka polskiego (klasa 2 technikum i liceum). Nasza księgarnia internetowa Matfel.pl oferuje szeroki wybór podręczników szkolnych do nauki języka polskiego, które uwrażliwiają uczniów na piękno mowy ojczystej i uczą interpretacji dzieł literackich w różnych kontekstach.


Tani podręcznik – język polski (2 technikum). Zakres podstawowy i rozszerzony


Podręcznik (język polski 2 technikum) dostępny w naszym asortymencie prezentuje informacje na temat dzieł klasyki polskiej, światowej, a także utworów literatury współczesnej w przejrzysty i łatwy do przyswojenia sposób. Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz również maturalne karty pracy, dzięki którym usystematyzujesz wiadomości potrzebne do zdania egzaminu dojrzałości. Wiedz, że prowadzimy sprzedaż podręczników najważniejszych wydawnictw edukacyjnych, takich jak np.: GWO, NOWA ERA, OPERON, WSiP. Sukcesywnie rozbudowujemy nasz asortyment i organizujemy częste akcje promocyjne.


Nowy podręcznik – język polski (liceum klasa 2). Skorzystaj z promocji i kup potrzebne książki w niskiej cenie


Jesteś ciekawy, jaki podręcznik do języka polskiego (klasa 2 liceum) jest często kupowany przez Klientów naszej księgarni? Na liście bestsellerów znajduje się m.in.: Przeszłość i dziś 2/1 w.2020 WSiP - Opracowanie zbiorowe, a także Sztuka wyrazu cz.1 podr. ZPR w.2020 - Dorota Dąbrowska, Beata Kapela-Bagińska, Ewa Pryl. Książki te zawierają teksty literackie z opracowaniem dydaktycznym, omówienia lektur obowiązkowych, wprowadzenie do epok z chronologicznym zestawieniem wydarzeń. Wyjaśniają najważniejsze zagadnienia językoznawcze. Zachęcają uczniów do krytycznego myślenia i refleksji nad kondycją człowieka we współczesnym świecie.


Zamów podręcznik do języka polskiego (klasa 2 liceum i technikum) z księgarni internetowej Matfel.pl


Każdy podręcznik do języka polskiego (klasa 2 liceum i technikum) zakupiony w naszej księgarni zaskakuje prostym układem treści, atrakcyjną graficznie okładką, ilustracjami i nieschematycznymi poleceniami dla uczniów. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą produktową oraz niskimi cenami. Znajdziesz u nas klasyczne opracowania, jak i wydawnicze perełki. Złóż zamówienie na podręczniki do języka polskiego (klasa 2 liceum i technikum) już teraz!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Szybka dostawa. Towar nienaruszony. Wszystko ok.
2024-05-18
Mankamentem jest że Ceneo wysyła prośbę o opinię zanim towary dotrą
pixel