! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Informatyka do 2 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 19 )

Podręczniki - Informatyka : Klasa 2

Informatyka do 2 klasy liceum i technikum

W tej kategorii oferujemy książki do nauki informatyki dedykowane dla uczniów szkół ponadpodstawowych, zgodne z obowiązującą podstawą programową. Każdy podręcznik do informatyki (klasa 2 liceum, technikum) dostępny w asortymencie naszej księgarni online Matfel.pl jest opracowany przez doświadczonych ekspertów, wyróżnia się ciekawą szatą graficzną i przystępną ceną. Przekonaj się, jakie tytuły są lubiane przez uczniów i cieszą się szacunkiem nauczycieli!

Nowoczesny podręcznik - informatyka (klasa 2 liceum, technikum). Zakres podstawowy i rozszerzony

Na wirtualnych półkach naszej księgarni znajdziesz rzetelnie wydany podręcznik do informatyki (klasa 2 liceum, technikum) autorstwa doświadczonych specjalistów, który pozwoli przygotować się do kartkówki, jak i egzaminu maturalnego. Opracowanie utrwala już zdobytą wiedzę i pozwala poszerzyć ją o nowe informacje dotyczące m.in.: programowania stron, algorytmów, cyberbezpieczeństwa. Proponujemy książki do nauki informatyki obejmujące zakres podstawowy oraz rozszerzony, dzięki którym uczeń może poznać tajniki funkcjonowania internetu i dobrze radzić sobie z siecią komputerową.

Skuteczny podręcznik - informatyka (klasa 2 liceum, technikum). Jaki tytuł wybrać?

W jaki podręcznik do informatyki (klasa 2 liceum, technikum) warto zainwestować? Szacunkiem nauczycieli cieszy się Informatyka 2 (autorzy: Sławomir Sidor, Wojciech Hermanowski) wydawnictwa OPERON. Książka pozwala zrealizować wszystkie wymagania przewidziane w podstawie programowej. Treści są przedstawione w przystępny i interesujący sposób. Dzięki ćwiczeniom i poleceniom o stopniowanym stopniu trudności zarówno słabsi, jak i bardziej utalentowani uczniowie są w stanie opanować wymagany materiał.

Inny, merytoryczny podręcznik do informatyki (klasa 2 technikum i liceum), który zainteresuje nastoletnich uczniów to Informatyka na czasie 2 autorstwa Macieja Borowieckiego, wydana przez HELION. Podręcznik przekazuje wiedzę na poziomie rozszerzonym, świetnie przygotowuje do studiów informatycznych, kładzie nacisk na rozwiązywanie konkretnych problemów związanych z różnymi językami programowania.

Zamów merytorycznie opracowany podręcznik do informatyki (klasa 2 liceum, technikum) w Matfel.pl!

U nas kupisz tani podręcznik do informatyki (klasa 2 liceum, technikum), który pozwala utrwalać wiedzę dzięki licznym zadaniom i ćwiczeniom. Gwarantujemy szeroki wybór tytułów, błyskawiczną wysyłkę i miłą obsługę klienta. Złóż zamówienie online już dziś i skorzystaj z przystępnych cen podręczników do informatyki i nie tylko!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Szybko i rzetelnie
2024-06-16
Toż to istna błyskawica!!
pixel