DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podręczniki do religii - klasa 2 - liceum i technikum

( ilość produktów: 12 )

Podręczniki - Religia : Klasa 2

Religia do 2 klasy liceum i technikum

Podręcznik do religii dla uczniów szkoły ponadpodstawowej pozwala im kontynuować kształcenie duchowe i skłania do przemyśleń na temat wiary. Odpowiednio przygotowane opracowanie motywuje młodzież do szukania swojego miejsca w Kościele i pozwala odnaleźć odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące Boga. W tej kategorii znajdziesz potrzebny podręcznik do religii (klasa 2 liceum, technikum) w atrakcyjnej cenie. Oferujemy pozycje cenionych oficyn wydawniczych, takich jak np.: GAUDIUM, JEDNOŚĆ, WAM.

Podręcznik do religii (klasa 2 liceum i technikum) - źródło wiedzy teologicznej

Dobry podręcznik do religii (klasa 2 liceum, technikum) dostarcza uczniom ważnych informacji z zakresu teologii, zachęca do refleksji nad własnymi działaniami, postawami oraz decyzjami. Wartościowe wydanie zachęca atrakcyjną szatą graficzną i zawiera cytaty biblijne, które motywują młodych ludzi do zadawania pytań w czasie lekcji. Katechizm przygotowuje uczniów do odpowiedzialnego wejścia w dorosłe życie w zgodzie z naukami głoszonymi przez Chrystusa.

Religia - podręcznik do 2 klasy technikum i liceum. Polecane książki dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Chcesz kupić ciekawy podręcznik do religii (klasa 2 liceum, technikum), który zawiera materiał treściowy o wysokich wartościach merytorycznych i skłania do pogłębionej refleksji nad chrześcijańskim życiem? Twoje oczekiwania spełni podręcznik W poszukiwaniu wiary i nadziei 2 (autor: ks. Stanisław Łabendowicz) wydany przez Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnię w Sandomierzu. Opracowanie jest napisane przystępnym, zrozumiałym dla nastolatków językiem i wyróżnia się ciekawą oprawą graficzną.

Wielu Klientów naszej księgarni wybiera też katechizm poszukiwaniu dojrzałej wiary 2 (autor: ks. Paweł Mąkosa) wydawnictwa GAUDIUM. Podręcznik ma logiczną i przejrzystą strukturę, pozwala nauczycielowi pracować nad kształtowaniem postaw ucznia, stawiania ważnych pytań i umacniania się w wierze.

Zamów tani podręcznik do religii (klasa 2 liceum i technikum) w księgarni online Matfel.pl

Kupując podręcznik do religii (klasa 2 liceum, technikum) w naszej księgarni internetowej Matfel.pl możesz spodziewać się bezproblemowej i szybkiej realizacji zamówienia. Oferujemy różne opcje płatności i dostawy. By sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, stale rozbudowujemy nasz asortyment produktowy, dodając na wirtualne półki księgarni nowe, wartościowe katechizmy. Zachęcamy serdecznie do bliższego przyjrzenia się ofercie oraz do składania zamówień online!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7746 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Szybka dostawa. Towar nienaruszony. Wszystko ok.
2024-05-18
Wszystko zgodnie z zamówieniem.
pixel