! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Chemia do 2 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 38 )

Chemia do 2 klasy liceum i technikum


Odpowiednio opracowany podręcznik do chemii (klasa 2 liceum i technikum) rozwija umiejętność naukowego myślenia, w tym m.in.: analizowania, wnioskowania, dostrzegania związków przyczynowo-skutkowych. W Matfel.pl oferujemy pomoce naukowe dla uczniów technikum i liceum ogólnokształcącego, takie jak maturalne karty pracy, podręczniki i zbiory zadań do chemii.


Podręcznik do chemii (klasa 2 liceum i technikum). Zakres podstawowy i rozszerzony


W skład asortymentu naszej księgarni internetowej wchodzą podręczniki do chemii (klasa 2 liceum i technikum), które umożliwiają zdobycie wiedzy chemicznej zakresie podstawowym albo rozszerzonym. Znajdziesz tu tytuły bardzo dobrych wydawnictw, takich jak np.: FOSZE, GREG, MEDYK, MatChem, NOWA ERA, OE Pazdro, OPERON, WSiP, Wiedza. Dzięki różnym akcjom promocyjnym możesz nabyć potrzebny podręcznik do chemii (klasa 2 liceum i technikum) w niskiej cenie.


Podręcznik do chemii (klasa 2 technikum i liceum) – zdaj maturę na 100%!


Zbiory zadań i podręczniki do chemii (klasa 2 liceum i technikum) kupiony w naszej księgarni doskonale przygotują Cię do egzaminu maturalnego. Dzięki książkom bez problemu wykonasz nawet najbardziej skomplikowane obliczenia dotyczące praw chemicznych, rozwiążesz różne problemy chemiczne z wykorzystaniem podstaw metody naukowej i będziesz stosował poprawną terminologię.

Jaki podręcznik do chemii (klasa 2 technikum i liceum) szczególnie polecamy uczniom szkoły ponadpodstawowej? Doskonale recenzje zbiera Chemia w pytaniach i odpowiedziach autorstwa Jacka Lubczaka (wydawnictwo FOSZE). Książka jest napisana przystępnym językiem, obejmuje 3 działy: chemię ogólną, nieorganiczną i organiczną. Zawiera proste, jak i bardziej złożone pytania, ułatwiając uczniowi samodzielne powtarzanie wiadomości z chemii w domu. To merytoryczne opracowanie przyda się również kandydatom na studia medyczne (równie dobrze sprawdza się przy stacjonarnym i zdalnym nauczaniu).


Podręcznik do chemii (klasa 2 liceum i technikum) – ekspresowa wysyłka książek


Jeśli nie lubisz przepłacać, wybierz podręcznik do chemii (klasa 2 liceum i technikum) z naszej oferty produktowej. Nie czekaj, zamów już teraz nowoczesny podręcznik do chemii (klasa 2 liceum i technikum), dzięki któremu Twoja nauka będzie jeszcze bardziej efektywna!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8098 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Książka jest już u mnie. Chwilkę na nią czekałam, ale kupiłam ją, gdy jeszcze była w druku. Gdy tylko się ukazała, raz, dwa, trzy i pojawił się kurier z przesyłką. Teraz już czekam na wieczór, by móc zasiąść do lektury dzieła autorstwa fantastycznej dziewczyny, którą znam z parkrun. Pozdrawiam!
2024-06-24
Uwielbiam całym sercem. Wszystko zgodne z opisem. Transport szybki. Polecam wstawiać recenzje na stronie ponieważ do wygrania świetne bony ♥️
pixel