SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Edukacja dla bezpieczeństwa do 2 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 5 )

Podręczniki - Edukacja dla bezpieczeństwa : Klasa 2

Edukacja dla bezpieczeństwa do 2 klasy liceum i technikum

Edukacja dla bezpieczeństwa to przedmiot szkolny, w ramach którego uczniowie nabywają umiejętności ochrony przed różnymi zagrożeniami, jakich mogą doświadczyć we współczesnym świecie. W tej kategorii znajdziesz nowoczesny podręcznik do EDB (technikum klasa 2, liceum klasa 2) zgodny z nową podstawą programową. Oferujemy solidnie opracowane publikacje, które ukazują poszczególne kroki postępowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia oraz życia i są napisane zrozumiałym językiem.

Nowoczesna książka - edukacja dla bezpieczeństwa (2 liceum, technikum). Zakres podstawowy i rozszerzony

Dobra książka do edukacji dla bezpieczeństwa (2 liceum i technikum) wyróżnia się wysoką jakością merytoryczną i atrakcyjną szatą graficzną. Wartościowe opracowanie zawiera zadania do rozwiązania, dzięki którym uczniowie mogą utrwalić i lepiej zrozumieć wiadomości zdobyte na zajęciach lekcyjnych. Podręcznik uczy młodzież, jak minimalizować skutki wielu niebezpieczeństw.

W naszej księgarni wysyłkowej Matfel.pl kupisz książkę do edukacji dla bezpieczeństwa (2 liceum i technikum) przygotowaną przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Proponujemy publikacje cenionych oficyn wydawniczych w tym: DIFIN, NOWA ERA, OPERON, PWN.

Zeszyt ćwiczeń i książka - edukacja dla bezpieczeństwa (2 liceum, technikum). Poznaj bestsellerowe wydania

W jaki podręcznik do EDB (technikum klasa 2, liceum klasa 2) warto zainwestować? Rozsądnym wyborem będzie pozycja Bez paniki! (autorzy: Mieczysław Borowiecki, Zbigniew Pytasz, Edward Rygała) wydawnictwa NOWA ERA/PWN. Publikacja posiada uporządkowany, logiczny układ treści, zawiera ciekawostki i wiele przydatnych ilustracji. Dzięki przystępnemu językowi uczeń może zrozumieć i przyswoić zagadnienia dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz tego, co zrobić na miejscu wypadku.

Inna, rekomendowana książka, która może zainteresować uczniów zainteresowanych tym przedmiotem to Socjologia bezpieczeństwa. Wybrane problemy autorstwa Mirosławy Jaworowskiej, wydana przez OPERON. Publikacja jest efektem wieloletnich działań naukowych autorki i zawiera wiele cennych informacji dotyczących problematyki bezpieczeństwa w kraju.

Tania książka - edukacja dla bezpieczeństwa (2 liceum, technikum). Skorzystaj z promocji księgarni Matfel.pl

Zamówiona i opłacona książka do edukacji dla bezpieczeństwa (2 liceum i technikum) dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni roboczych. Gwarantujemy bezpieczny system płatności i 100% satysfakcji z dokonanych zakupów. Zachęcamy serdecznie do przyjrzenia się rozbudowanej ofercie wydawniczej i skorzystania z atrakcyjnych promocji na wybrane tytuły!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6926 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
jestem zadowolona
2024-03-01
Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuje.
pixel