DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Etyka do 2 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 1 )

Podręczniki - Etyka : Klasa 2

Etyka do 2 klasy liceum i technikum

Etyka to ważny przedmiot szkolny, dzięki któremu uczniowie mogą zapoznać się z bogatym dorobkiem filozoficznym minionych epok, ukształtować swój system wartości i poznać wzorce właściwego postępowania. W naszej księgarni wysyłkowej Matfel.pl zamówisz merytorycznie opracowany podręcznik do etyki (liceum klasa 2, technikum klasa 2) autorstwa doświadczonych i cenionych specjalistów z tej dziedziny. Sprawdź, jakie książki do etyki są obecnie przecenione i skorzystaj z okazji!

Podręcznik do etyki (liceum klasa 2, technikum klasa 2) - zrozumiały, merytoryczny i ciekawy

Wartościowy podręcznik do etyki (liceum klasa 2, technikum klasa 2) zawiera zadania i przykłady, dzięki którym uczeń może lepiej zrozumieć sens omawianych zagadnień. Przedstawia teorie praktyki od starożytności po czasy współczesne. Tego rodzaju opracowanie porusza tematy dobra, zła, szczęścia, sprawiedliwości, miłości, skłaniając młodego człowieka do głębszych refleksji i wyrażania własnych opinii. Dzięki merytorycznemu opracowaniu uczeń doskonali umiejętność argumentacji i rozwiązywania codziennych dylematów życiowych.

Jaki podręcznik do etyki (liceum klasa 2, technikum klasa 2) wybrać?

Zastanawiasz się, jaki podręcznik do etyki (liceum klasa 2, technikum klasa 2) jest nie tylko zgodny z nową podstawą programową, ale też atrakcyjnie wydany i merytoryczny? Rekomendujemy publikację pt. Etyka (autorzy: Paweł Kołodziński, Jakub Kapiszewski) wydawnictwa OPERON. Podręcznik omawia aktualne problemy dotyczące etyki, poświęcając sporo miejsca przedstawieniu stosunku dobra do zła. Wszystkie poruszane zagadnienia są starannie wyjaśnione, a dzięki licznym przykładom nawiązującym do życia codziennego uczeń lepiej przyswaja materiał. Ta nowoczesna książka do etyki (2 klasa technikum i liceum) zawiera wiele cytatów do interpretacji i tekstów źródłowych opatrzonych poleceniami, skłaniając nastolatków do myślenia. To jedno z najciekawszych opracowań na rynku wydawniczym.

Podręcznik do etyki (liceum klasa 2, technikum klasa 2) w niskiej cenie - skorzystaj z promocji Matfel.pl

Zadowolenie Klientów jest dla nas bardzo ważne. Książka do etyki (2 klasa technikum i liceum) kupiona w naszej księgarni internetowej Matfel.pl dotrze do Ciebie w błyskawicznym tempie. Gwarantujemy bezpieczne metody płatności i tanią dostawę. Staramy się być konkurencyjni, dlatego oferujemy podręczniki w naprawdę korzystnych cenach. Sprawdź już dziś, jakie materiały szkolne są aktualnie na wyprzedaży!