SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Wychowanie do życia w rodzinie do 2 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 2 )

Podręczniki - Wychowanie do życia w rodzinie : Klasa 2

Księgarnia Matfel, z myślą o uczniach i nauczycielach, oferuje szeroki wybór podręczników, ćwiczeń oraz materiałów pomocniczych do przedmiotu Wychowanie do życia w rodzinie dla klasy 2 liceum oraz klasy 2 technikum.

Podręczniki do Wychowania do życia w rodzinie klasa 2

W tej sekcji znajdują się podręczniki dla uczniów, które mają na celu przekazanie im wiedzy na temat wartości rodziny, relacji międzyludzkich oraz umiejętności życiowych niezbędnych do funkcjonowania w społeczeństwie. Podręczniki są dostosowane do obowiązującej podstawy programowej i zawierają różnorodne treści, takie jak opisy sytuacji, zagadnienia teoretyczne czy przykłady z życia codziennego.

Wychowanie do życia w rodzinie jest przedmiotem lekcyjnym, w trakcie którego omawiane są istotne z punktu widzenia młodego człowieka zagadnienia dotyczące dorastania, nawiązywania relacji i budowania wspólnego życia w sposób odpowiedzialny.

Ćwiczenia i zeszyty ćwiczeń do Wychowania do życia w rodzinie klasa 2

Aby ułatwić uczniom przyswojenie materiału i umożliwić praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy, księgarnia Matfel oferuje ćwiczenia i zeszyty ćwiczeń do Wychowania do życia w rodzinie. Znajdują się tu propozycje dla młodzieży uczącej się w liceum lub technikum.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą księgarni Matfel w dziale Wychowanie do życia w rodzinie dla klasy 2. W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiednie materiały, które ułatwią naukę oraz wspomogą pracę nauczycieli.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Super i szybko ! Polecam sklep 
2024-03-01
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jedyne czego można się "przeczepić" to opakowanie które deszcz rozmoczył. Na szczęście książka jest w stanie nieuszkodzonym.
pixel