DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Historia do 2 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 32 )

Podręczniki - Historia : Klasa 2

Historia do 2 klasy liceum i technikum

Rzetelnie opracowany podręcznik do historii rozbudza w uczniach zainteresowanie przedmiotem i ułatwia przyswajanie wiedzy. W naszej doskonale zaopatrzonej księgarni internetowej Matfel.pl oferujemy bogaty wybór książek historii (klasa 2 technikum i liceum) w konkurencyjnych cenach. Proponujemy tytuły renomowanych oficyn edukacyjnych, takich jak np. OPERON, GWO, NOWA ERA, czy WSiP. Dzięki rozbudowanej ofercie wydawniczej każdy Klient znajdzie potrzebny podręcznik (zakres podstawowy lub rozszerzony), który sprawi, że poznawanie kolejnych faktów historycznych będzie prawdziwą przygodą.

Podręcznik do historii - klasa 2 liceum i technikum. Jak rozpoznać dobre opracowanie?

Solidnie przygotowany podręcznik do historii (klasa 2 liceum, technikum) wyróżnia się estetyczną oprawą graficzną, poza merytorycznymi treściami zawiera wiele elementów urozmaicających tekst, typu tabele, ilustracje, fotografie, infografiki. Dzięki tego rodzaju dodatkom uczeń łatwiej zapamiętuje najważniejsze informacje i chętniej zapoznaje się z materiałem. Wartościowy podręcznik do historii (klasa 2 liceum, technikum) wzmacnia w młodzieży poczucie przynależności do wspólnoty, kształtuje postawy patriotyczne, uczy analitycznego i krytycznego myślenia oraz wyciągania wniosków z wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości.

Maturalne karty pracy, zeszyt ćwiczeń i podręcznik do historii (klasa 2 liceum, technikum)

Chcesz dowiedzieć się, jaki podręcznik do historii (klasa 2 liceum, technikum) warto wybrać? Jednym z najczęściej polecanych przez nauczycieli tytułów jest Ciekawi świata 2 (autor: Janusz Ustrzycki) wydawnictwa OPERON. Ta nowoczesna pozycja (zakres rozszerzony) zawiera infografiki, mapy, schematy, ciekawe teksty źródłowe, opinie historyków, które urozmaicają przebieg zajęć. Dzięki zadaniom i pytaniom umieszczonym w podręczniku uczeń musi wykazać się aktywnością w czasie lekcji.

Inna polecana książka o wysokim poziomie merytorycznym to Historia. Ślady czasu 2 (autorzy: Łukasz Kępski, Jacek Wijaczka) wydana przez GWO. Publikacja jest zgodna z obowiązującą podstawą programową, zawiera ciekawe i atrakcyjnie zaprezentowane treści. Jest napisana zrozumiałym, prostym językiem.

W naszym zróżnicowanym asortymencie wydawniczym znajdziesz nie tylko podręcznik do historii, ale maturalne karty pracy, zeszyty ćwiczeń i wiele innych materiałów dydaktycznych opracowanych przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Skorzystaj z okazji i kup tani podręcznik do historii (klasa 2 liceum, technikum) w księgarni Matfel.pl!

Jeśli chcesz kupić podręcznik do historii (klasa 2 liceum, technikum) w niskiej cenie, zachęcamy do zapoznania z aktualnym asortymentem wydawniczym naszej księgarni online Matfel.pl. Możesz wybrać typ płatności i dostawy, który najbardziej Ci odpowiada. Sprawdź już teraz, jakie książki do historii dla uczniów 2 klasy szkoły ponadpodstawowej są obecnie na wyprzedaży!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Jak zwykle super :)
2024-07-11
Super
pixel