! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Matematyka do 1 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 37 )

Matematyka do 1 klasy liceum i technikum


Dobry podręcznik matematyki do liceów i techników (klasa 1) wprowadza uczniów w proste i bardziej złożone zagadnienia matematyczne w ciekawy, zachęcający sposób. Umożliwia też efektywną pracę w domu. Nasza księgarnia internetowa oferuje nowoczesne książki do matematyki (klasa 1 liceum i technikum), które pozwalają zrealizować wymagania w zakresie podstawy programowej i efektywnie przygotowują młodzież do egzaminu maturalnego.


Matematyka do liceów i techników klasa 1 – zakres podstawowy i rozszerzony. Gwarancja efektywnej nauki


Podręcznik do matematyki (klasa 1 liceum i technikum) dostępny w naszym asortymencie znakomicie systematyzuje wiedzę i pozwala uzyskać satysfakcjonującą ocenę na świadectwie szkolnym. Zastanawiasz się, jaki podręcznik do matematyki (klasa 1 technikum i liceum) cieszy się dużą popularnością? Wielu uczniów kupuje Matematykę LO 1 podr ZP NPP w.2019 OE PAZDRO - Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda. To świetnie napisany podręcznik do matematyki (klasa 1 liceum i technikum), które omawia m.in. zbiory liczbowe, pojęcia wstępne geometrii płaskiej, wyrażenia algebraiczne, układy równań liniowych z dwiema niewiadomymi, funkcje, własności trójkątów i zagadnienia dotyczące trygonometrii kąta wypukłego.


Matematyka do liceów i techników klasa 1 – podręczniki, ćwiczenia i karty pracy


Podręcznik do matematyki (klasa 1 liceum i technikum) to tylko część naszej oferty. Znajdziesz tu różne ćwiczenia, karty pracy, zbiory zadań matematycznych, a także repetytoria dla maturzystów (zakres podstawowy i rozszerzony) pełne merytorycznej treści. Dzięki dostępnym materiałom każdy absolwent szkoły podstawowej zrozumie nawet skomplikowane zagadnienia matematyczne i uzyska promocję do następnej klasy. Współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami w tym: OPERON, NOWA ERA, SENS, PODKOWA, EKONOMIK, WSiP.

Pamiętaj, że dzięki odpowiednio dobranym podręcznikom nauka matematyki w szkole ponadpodstawowej wcale nie musi być trudna i mało efektywna. Oczywiście duże znaczenie mają też umiejętności dydaktyczne nauczyciela i zaangażowanie ucznia.


Matematyka do liceów i techników klasa 1 – tanie podręczniki z księgarni internetowej Matfel.pl


Jeśli chcesz kupić tani podręcznik matematyki do liceów i techników (klasa 1) nasza księgarnia internetowa Matfel.pl to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Dzięki częstym wyprzedażom i promocjom oferujemy podręczniki szkolne w okazyjnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć myszką, aby dokonać wygodnych zakupów online bez stania w długich kolejkach. W zależności od preferencji możesz wybrać dostawę towaru do domu lub punktu odbioru. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej realizować zamówienia i każda książka do matematyki (klasa 1 liceum i technikum) dotarła do odbiorcy w ciągu kilku dni. Skompletuj podręczniki do nauki matematyki już dziś!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Szybko i rzetelnie
2024-06-16
bez zastrzeżeń.
pixel