SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Wiedza o społeczeństwie - podręczniki do liceum i technikum - klasa 1

( ilość produktów: 10 )

Podręczniki - Wiedza o społeczeństwie : Klasa 1

Wiedza o społeczeństwie do 1 klasy liceum i technikum

Wiedza o społeczeństwie to przedmiot interdyscyplinarny, który porusza szereg ważnych problemów, z jakimi zmaga się współczesny świat, takich jak np. godność człowieka, migracje, epidemie, czy wojny. W naszej księgarni internetowej Matfel.pl znajdziesz atrakcyjnie wydany podręcznik WOS (1 liceum, technikum) zgodny z podstawą programową. Oferujemy publikacje cenionych oficyn wydawniczych takich jak np.: Civitas, NOWA ERA, OPERON.

Podręcznik WOS (1 liceum i technikum) - zakres podstawowy i rozszerzony

Dobry podręcznik WOS (1 liceum, technikum) jest napisany prostym językiem, zawiera praktyczne przykłady, liczne ćwiczenia zachęcające młodych ludzi do dyskusji. Uczy wnioskowania i pracy z różnymi źródłami. Dzięki merytorycznie opracowanemu podręcznikowi uczeń poznaje zasady funkcjonowania w grupie i społeczeństwie, dowiaduje się, jak zmagać się z różnymi problemami życia codziennego, poznaje podstawy Konstytucji. Książka kształtuje postawy moralne, umacnia nastolatka w poczuciu, iż jest ważną częścią społeczności i jako obywatel powinien działać w zgodzie z dobrem innych osób, a nie skupiać się jedynie na sobie.

Podręcznik WOS (1 liceum i technikum) - rekomendowane wydania dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Jaki podręcznik WOS (1 liceum, technikum) najczęściej polecaną nauczyciele tego przedmiotu? Cenioną publikacją jest W centrum uwagi (autorzy: Arkadiusz Janicki, Justyna Kięczkowska, Mariusz Menz) wydawnictwa NOWA ERA. Książka zawiera mapy, wykresy, schematy i przedstawia treści w zrozumiały sposób, dzięki czemu nawet słabsi uczniowie są w stanie przyswoić przerabiany na lekcji materiał.

Innym, wartościowym opracowaniem jest Przewodnik Obywatelski WOS cz.1 (autorzy Andrzej Waśkiewicz, Tomasz Merta, Łukasz Pawłowski, Alicja Pacewicz) wydawnictwa CIVITAS. Opracowanie jest dostosowane do nowej podstawy programowej, zawiera różnorodne ćwiczenia, zachęca uczniów do podejmowania proaktywnych działań na rzecz lokalnej społeczności, jak i całego kraju. Ma przejrzystą strukturę i jest napisana żywym językiem.

Zamów nowy podręcznik WOS (1 liceum i technikum) w Matfel.pl i skorzystaj z niskich cen!

Kupując podręcznik WOS (1 liceum, technikum) w naszej księgarni internetowej Matfel.pl możesz liczyć na miłą obsługę i szeroki wybór tytułów. Współpracujemy z najlepszymi oficynami wydawniczymi w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić każde gusta. Możesz przyjść po opłacone podręczniki szkolne do naszego punktu odbioru osobistego w Krakowie, skorzystać z paczkomatów, usług Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupów online!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Odniosę się do sposobu zapakowania przesyłki która zawierała zestaw klocków LEGO. Karton klocków owinięty w folię bąbelkową,i kilka warstw papieru pakowego, wszystko włożone w duży, bardzo sztywny karton. Dziękuję za tak staranne spakowanie produktu!
2024-03-02
Zamówienie zrealizowane ekspresowo, to moje drugie zamówienie i szczerze polecam:)
pixel