DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podstawy przedsiębiorczości - klasa 1 - liceum i technikum

( ilość produktów: 16 )

Podstawy przedsiębiorczości do 1 klasy liceum i technikum

Podręcznik podstaw przedsiębiorczości (1 liceum) przygotowuje młodego człowieka do zarządzania finansami osobistymi i sprawnego funkcjonowania na rynku pracy. Merytoryczne opracowanie w przystępny sposób przybliża zasady działania gospodarki rynkowej. W skład zróżnicowanego asortymentu naszej księgarni internetowej Matfel.pl wchodzą podręczniki dla szkół ponadpodstawowych, których przedmiotem zainteresowania jest szeroko rozumiana przedsiębiorczość.


Podstawy przedsiębiorczości – 1 liceum. Podręczniki szkolne w korzystnej cenie. Zakres podstawowy i rozszerzony


Jesteś uczniem liceum ogólnokształcącego? Kupując karty pracy ucznia lub podręcznik (podstawy przedsiębiorczości, 1 liceum) dostępny na naszych wirtualnych półkach dowiesz się, jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą, poznasz również tajniki wiedzy ekonomicznej i nie tylko.

Jakie tytuły cieszą się największym zainteresowaniem i jednocześnie są zgodne z obowiązującą podstawą programową? Jednym z bestsellerów jest Wolna przedsiębiorczość autorstwa Mateusza Machaja i Roberta Gwiazdowskiego (wydany przez Instytut Ludwiga von Misesa). Dzięki temu nowoczesnemu podręcznikowi podstaw przedsiębiorczości (1 liceum) możesz w szybki sposób zrozumieć, jaką rolę w procesach rynkowych pełnią przedsiębiorcy, konsumenci i pracownicy. Atrakcyjna szata graficzna i obszerne objaśnienia zagadnień ekonomicznych zachęcają do lektury.


Podstawy przedsiębiorczości (1 liceum i technikum) – bezproblemowa wysyłka książek


Kupując podręcznik podstaw przedsiębiorczości (1 liceum i technikum) w naszej księgarni internetowej, możesz być pewny, że zostanie do Ciebie wysłany nie później, niż przed upływem 48 h. Dokonując zakupów online, masz okazję odpowiednio przygotować się na nowy rok szkolny bez tracenia czasu na zakupy stacjonarne i stanie w długich kolejkach.


Podstawy przedsiębiorczości (1 liceum i technikum) – zamów tanie podręczniki z księgarni online Matfel.pl


Zastanawiasz się, z jakimi oficynami najczęściej współpracujemy? Oferujemy tanie książki, które obejmują podstawy przedsiębiorczości (1 liceum i technikum) wydawnictwa DIFIN, EKONOMIK, Instytutu Ludwiga von Misesa, Key Text, NOWA ERA, OPERON. Nie czekaj i poznaj już teraz nasz zróżnicowany asortyment!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Pełen profesjonalizm.
2024-05-17
Super, szybko, sprawnie
pixel