DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Edukacja dla bezpieczeństwa do 1 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 16 )

Podręczniki - Edukacja dla bezpieczeństwa : Klasa 1

Edukacja dla bezpieczeństwa do 1 klasy liceum i technikum

Edukacja dla bezpieczeństwa to przedmiot, w ramach którego uczniowie szkół ponadpodstawowych poznają zasady udzielania pierwszej pomocy i uczą się wielu innych, praktycznych umiejętności. Wiedza zdobyta podczas lekcji jest przydatna w sytuacjach zagrażających życiu oraz zdrowiu. W skład asortymentu naszej księgarni internetowej Matfel.pl wchodzą nowoczesne podręczniki do przedmiotu: edukacja dla bezpieczeństwa (1 liceum i technikum), dostosowane do obowiązującej podstawy programowej.

Edukacja dla bezpieczeństwa (1 liceum i technikum) - nowoczesne podręczniki w dobrej cenie

Podręcznik do nauczania przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa (1 liceum i technikum) rozwija wiedzę i umiejętności praktyczne ucznia, dzięki czemu młody człowiek wie, jak reagować w różnych, kryzysowych sytuacjach. Dobrze skonstruowane opracowanie zawiera ciekawostki, fotografie, liczne przykłady i schematy postępowania, co sprawia, że uczeń może m.in. dowiedzieć się, jak przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową lub ewakuację. Dzięki podsumowaniom, pytaniom i poleceniom na końcu każdego rozdziału młody człowiek może utrwalić i lepiej zapamiętać zdobytą wiedzę.

Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa wyjaśnia omawiane zagadnienia w przystępny i atrakcyjny dla nastolatków sposób. Wspiera kształtowanie postaw moralnych i uczy, jak właściwie postępować w sytuacjach różnego typu zagrożeń. W skład kompleksowej oferty naszej księgarni internetowej wchodzą najlepsze podręczniki do edukacji dla bezpieczeństwa (1 klasa liceum, technikum) cenionych oficyn wydawniczych, w tym m.in.: OPERON, NOWA ERA, WSiP. Oferujemy szeroki wybór tytułów w przystępnych cenach.

Edukacja dla bezpieczeństwa - polecane wydania

Jaki podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa (1 technikum i liceum) warto kupić? Pozytywnymi opiniami cieszy się Edukacja dla bezpieczeństwa wydawnictwa OPERON (autorzy: Barbara Boniek, Andrzej Kruczyński). To solidnie wydane opracowanie, które pozwala osiągnąć założone cele edukacyjne, zawiera aktualną wiedzę i jest zgodne z najnowszymi standardami z zakresu ratownictwa medycznego. W książce uczeń znajdzie też ważne informacje dotyczące obronności, czy zagrożeń wywołanych kataklizmami. Dzięki wielu wykresom, infografikom i zdjęciom nastolatek może jeszcze lepiej przyswoić przerabiany materiał.

Edukacja dla bezpieczeństwa - tani podręcznik dla szkół ponadpodstawowych tylko w księgarni Matfel.pl

U nas kupisz tani podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa (1 liceum i technikum), który wyróżnia się atrakcyjną szatą graficzną, w ciekawy sposób łączy treści teoretyczne z wiedzą praktyczną. Oferujemy kilka opcji płatności i wysyłki oraz profesjonalną realizację zamówień. Zapraszamy serdecznie do bliższego przyjrzenia się ofercie oraz do wygodnych zakupów online.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7388 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
wszystko b dobrze
2024-04-18
Jestem bardzo zadowolona ponieważ cena jest mega atrakcyjna, szybka realizacja, dobry kontakt z infolinią, szybkie rozwiązywanie problemu, dzieci szczęśliwe z zakupów, wszystkim polecam kupować na Matfel!
pixel