! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Fizyka do 1 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 33 )

Fizyka do 1 klasy liceum i technikum


Fizyka to ważny element kształcenia ogólnego. Dobry podręcznik do fizyki (klasa 1 liceum i technikum) umożliwia uczniom zrozumieć zjawiska i procesy fizyczne, wykorzystywać dowody naukowe do budowania fizycznego obrazu rzeczywistości. W naszej kompleksowo wyposażonej księgarni internetowej kupisz potrzebny podręcznik do fizyki (klasa 1 liceum i technikum) w konkurencyjnej cenie.


Podręcznik do fizyki – klasa 1 technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Przygotuj się do egzaminu maturalnego


W naszym asortymencie znajdziesz podręcznik do fizyki (klasa 1 technikum), który dostarcza wiedzy na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Dzięki wielu wydaniom wybierzesz opracowanie, które perfekcyjnie przygotuje Cię do kartkówek, testów semestralnych, jak i egzaminu maturalnego. Poza podręcznikami prowadzimy też sprzedaż zeszytów ćwiczeń i maturalnych kart pracy. Każdy pasjonat fizyki, który uczęszcza do szkoły ponadpodstawowej znajdzie u nas to, czego potrzebuje.


Nowoczesny podręcznik do fizyki – klasa 1 liceum. Szybka wysyłka zamówień


Zastanawiasz się, jakie tytuły osiągają najlepsze wyniki sprzedażowe? Do szkolnych bestsellerów zaliczana jest m.in.: Fizyka LO 1 Odkryć fizykę Podr. ZP 2019 NE - Marcin Braun, Weronika Śliwa. To merytorycznie opracowana książka, która przedstawia zagadnienia fizyczne w przystępny i atrakcyjny sposób, nawiązując do wielu przykładów z życia codziennego. Największe zalety tej pozycji to prosty język, liczne ciekawostki, infografiki i czytelne ilustracje.

Chcesz solidnie przygotować się do matury już od początku nauki w liceum ogólnokształcącym? Dobrym wyborem będzie Fizyka LO 1 Zrozumieć fizykę Zbiór ZR 2019 NE - Bogdan Mendel, Janusz Mendel, Teresa Stolecka, Elżbieta Wójtowicz.

Wybierając zbiór zadań lub podręcznik do fizyki (klasa 1 liceum) z naszej oferty produktowej, możesz liczyć na ekspresową i bezproblemową realizację zamówienia oraz wsparcie pozakupowe.


Księgarnia internetowa Matfel.pl – kup podręczniki do fizyki już dziś!


Książka do fizyki (klasa 1 liceum i technikum) wydawnictwa ADAMANTAN, NOWA ERA,
OPERON, czy WSiP kupiona w naszej księgarni internetowej Matfel.pl z pewnością spełni Twoje oczekiwania i zapewni utrwalanie wiadomości oraz umiejętności z tego przedmiotu.

Nie zwlekaj, kup już teraz tani podręcznik do fizyki (klasa 1 liceum i technikum) oraz inne opracowania zgodne z podstawą programową i skorzystaj z szybkiej dostawy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Wysyłka jeszcze przed terminem (zamówione egzemplarze przed premierą), wszystko sprawnie
2024-05-27
wszystko ok
pixel