DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Filozofia do 1 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 6 )

Podręczniki - Filozofia : Klasa 1

Filozofia do 1 klasy liceum i technikum

Filozofia to dziedzina nauki, która zachęca młodych ludzi do refleksji nad problemami społecznymi i przybliża rozważania najsłynniejszych filozofów, udowadniając, jak wiele ich prawd jest wciąż aktualnych w otaczającej rzeczywistości. W naszej kompleksowo wyposażonej księgarni internetowej Matfel.pl kupisz tani podręcznik szkolny (filozofia 1 liceum, technikum), zgodny z nową podstawą programową. Oferujemy bogaty wybór tytułów renomowanych wydawnictw, takich jak np. OPERON, STENTOR.

Czym się wyróżnia dobry podręcznik - filozofia (klasa 1 liceum, technikum)?

Zastanawiasz się, czym powinien cechować się dobry podręcznik do filozofii dla liceum ogólnokształcącego i technikum? Wartościowa książka zachęca uczniów do lektury atrakcyjną okładką i logicznie uporządkowanym układem. Świetnie, jeśli zawiera ciekawostki z życia filozofów i wyjaśnia kluczowe koncepcje filozoficzne w zrozumiały, prosty sposób. Dobre opracowanie (filozofia 1 liceum, technikum) rozwija umiejętność argumentowania i skłania uczniów szkoły ponadpodstawowej do krytycznego myślenia.

Warto zwrócić uwagę, czy dany podręcznik do filozofii (1 liceum, technikum) zawiera ćwiczenia aktywizujące uczniów, zagadki logiczne i interdyscyplinarne odniesienia. Zapamiętanie materiału ułatwiają wytłuszczenia najważniejszych treści oraz podsumowania rozdziałów.

Podręcznik filozofia (klasa 1 liceum, technikum) - najlepsze wydania w niskiej cenie

Zastanawiasz się, jaki podręcznik szkolny (filozofia 1 liceum, technikum) warto kupić dla ucznia szkoły ponadpodstawowej? Wielu nauczycieli tego przedmiotu rekomenduje podręcznik Filozofia 1 OPERON przygotowany przez Marię Łojek-Kurzętkowską. Opracowanie pozwala zrealizować podstawę programową i gruntownie przygotować się do egzaminu maturalnego z filozofii. Książka jest poświęcona zagadnieniom z filozofii starożytnej oraz średniowiecznej. Autorka wyjaśnia nawet najbardziej zawiłe terminy w prosty i przystępny dla nastolatków sposób.

Filozofia (1 technikum, liceum) - kup tani podręcznik w naszej księgarni internetowej Matfel.pl

Zamawiając podręcznik do filozofii (1 liceum, technikum) w naszej księgarni internetowej Matfel.pl możesz liczyć na przyjazną i profesjonalną obsługę oraz przystępne ceny. Gwarantujemy liczne promocje, dogodne formy wysyłki i płatności. Dzięki zróżnicowanym materiałom bez trudu skompletujesz w Matfel.pl wyprawkę szkolną dla nastolatka lub młodszego dziecka. Sprawdź już teraz, jakie podręczniki są aktualnie na wyprzedaży i skorzystaj z okazji!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Firma szybsza niż Struś Pędziwiatr. Spodziewałam się zamówienia w piątek, a dostałam w poniedziałek. Dobrze zapakowane, bez żadnych uszkodzeń. Polecam!
2024-04-22
OK
pixel