DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Wiedza o kulturze do 1 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 7 )

Podręczniki - Wiedza o kulturze : Klasa 1

Wiedza o kulturze do 1 klasy liceum i technikum

Wiedza o kulturze to przedmiot, który przygotowuje uczniów do świadomego odbioru wytworów kultury. Odpowiednio dobrane opracowania zachęcają młodzież do zapoznania z nurtami sztuki współczesnej i aktywnego uczestnictwa w wielu wydarzeniach kulturalnych.
W naszej księgarni internetowej Matfel.pl oferujemy Klientom nowoczesny podręcznik do wiedzy o kulturze (1 liceum, technikum) o przejrzystej formie, dostosowanej do potrzeb uczniów szkół ponadpodstawowych.

Wiedza o kulturze (1 liceum i technikum) - ciekawe i wartościowe podręczniki dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do wiedzy o kulturze powinien wspierać proces kształcenia nastoletnich uczniów i inspirować do współtworzenia kultury. Nowoczesne wydanie ma za zadanie skłaniać młodych ludzi do krytycznej refleksji nad wytworami kultury, uczyć właściwej interpretacji współczesnych dzieł sztuki i zjawisk kulturowych. Tego typu podręcznik szkolny powinien być napisany prostym, przystępnym językiem, zawierać wiele reprodukcji, kreatywnych pytań. Dzięki lekturze książki uczeń powinien poszerzyć swoje horyzonty i zyskać umiejętność patrzenia na wytwory kultury z różnych perspektyw.

W naszej kompleksowo zaopatrzonej księgarni wysyłkowej kupisz ciekawy podręcznik do wiedzy o kulturze (1 liceum, technikum) zgodny z nową podstawą programową. Współpracujemy z wydawnictwami edukacyjnymi cenionymi przez uczniów i nauczycieli, takimi jak np.: NOWA ERA, OPERON, eMPi2.

Wiedza o kulturze (1 liceum i technikum) - jakie książki polecają nauczyciele?

Zastanawiasz się, jaki podręcznik do wiedzy o kulturze (1 liceum, technikum) jest chętnie polecany przez nauczycieli? Jednym z najlepszych opracowań jest Picasso, krzyżowcy i afrykańscy czarownicy (autorzy: Krzysztof Moraczewski, Stanisław Kandulski) wydawnictwa eMPi2. Książka została przygotowana z myślą o kształceniu uczniów szkół ponadgimnazjalnych i jest zgodna z obowiązującą podstawą programową. Podręcznik (wiedza o kulturze 1 liceum, technikum) zawiera atrakcyjne fotografie obiektów kultury i architektury, przedstawia problemy kulturowe współczesnego świata. Posiada ćwiczenia aktywizujące młodzież i motywuje do rozwijania własnych zainteresowań.

Wiedza o kulturze (1 technikum, liceum) - zamów tanie podręczniki w naszej księgarni Matfel.pl

Kupując podręcznik (wiedza o kulturze 1 liceum, technikum), możesz liczyć na korzystną cenę i błyskawiczną wysyłkę opłaconej książki. W zależności od indywidualnych preferencji oferujemy Klientom różne formy płatności i dostawy. W razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z pracownikami księgarni Matfel.pl dzwoniąc na infolinię. Zachęcamy serdecznie do składania zamówień!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7748 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Wszystko zgodnie z opisem :)
2024-05-18
Zdecydowanie polecam, szybka dostawa
pixel