DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Informatyka do 1 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 14 )

Informatyka do 1 klasy liceum i technikum


Dobry podręcznik do informatyki (klasa 1 liceum i technikum) pozwala osiągnąć wysokie wyniki w nauce, wzbudza zainteresowanie uczniów tym przedmiotem i daje szerokie perspektywy zawodowe. W tej kategorii znajdziesz podręczniki do informatyki (klasa 1 liceum i technikum) przeznaczone dla uczniów szkół ponadpodstawowych wydane przez szanowane oficyny wydawnicze.


Dobry podręcznik do informatyki – klasa 1 liceum. Bogata oferta zeszytów ćwiczeń, kursów i podręczników szkolnych


Podręcznik do informatyki (klasa 1 liceum i technikum) zaznajomi Cię z językami programowania, algorytmiką, grafiką rastrową. Dzięki tego typu książce pełnej merytorycznej wiedzy oraz ćwiczeń poznasz zasady działania sieci komputerowych i nauczysz się wykonywać różne obliczenia.

Jeśli chcesz kupić podręcznik do informatyki (klasa 1 liceum), który umożliwia realizację wszystkich zapisów podstawy programowej tego przedmiotu w zakresie podstawowym i rozszerzonym, bez problemu znajdziesz w naszym asortymencie potrzebne wydanie. Wiele osób wybiera pozycję Informatyka LO 1 Na czasie Podr. ZP NE - Janusz Mazur, Paweł Perekietka, Zbigniew Talaga. To przyjazny podręcznik do informatyki (klasa 1 liceum), który pozwala utrwalić wiedzę poprzez liczne zadania i ćwiczenia o różnym stopniu trudności.


Nowy podręcznik do informatyki – klasa 1 technikum. Niskie ceny i bestsellerowe wydania


Uczęszczasz do technikum i zastanawiasz się, jaki podręcznik do informatyki (klasa 1 technikum) cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów naszej księgarni? Bestsellerem jest Technik Informatyk LO Projektowanie i Wykonanie NE - Piotr Malak, Michał Szymczak. To ciekawa książka do informatyki (klasa 1 technikum), która zawiera mnóstwo użytecznych schematów, ćwiczeń i ilustracji, znakomicie przygotowując ucznia do podjęcia pracy w zawodzie lub dalszego kształcenia na kolejnym szczeblu edukacji. Za sprawą wybitnych autorów podręcznika możesz łatwo zrozumieć i opanować nowe treści – stać się prawdziwym komputerowym specem.

Wiedz, że dzięki podręcznikowi do informatyki (klasa 1 technikum) i pracy własnej włożonej w zdobycie wiedzy informatycznej, zdasz wzorowo maturę i dostaniesz się na wymarzony kierunek związany z tą dziedziną.


Podręcznik do informatyki (klasa 1 liceum i technikum) – księgarnia internetowa Matfel.pl


W naszej kompleksowo zaopatrzonej księgarni internetowej Matfel.pl kupisz nowoczesny podręcznik do informatyki (klasa 1 liceum i technikum) w atrakcyjnej cenie. Oferujemy pozycje książkowe najlepszych wydawnictw na rynku, w tym m.in.: NOWA ERA, OPERON, HELION, WIEDZA I PRAKTYKA, WSiP. Na bieżąco uaktualniamy nasz asortyment, dodając na wirtualne półki coraz więcej tytułów. Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę (do 48 h od złożenia zamówienia), bezpieczne formy płatności i profesjonalną pomoc pracowników Obsługi Klienta.

Sprawdź już dziś, jakie książki do informatyki są obecnie w promocji i zaoszczędź na zakupie potrzebnych podręczników szkolnych!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Bardzo szybka dostawa
2024-04-22
Firma szybsza niż Struś Pędziwiatr. Spodziewałam się zamówienia w piątek, a dostałam w poniedziałek. Dobrze zapakowane, bez żadnych uszkodzeń. Polecam!
pixel